Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

Prace konserwacyjne na Jagiellonce

Informujemy, iż w niedzielę 16 czerwca w godz. 14.00 - 22.00 Pływalnia Jagiellonka będzie nieczynna z powodu prac konserwacyjnych pod prysznicami.   Przepraszamy za utrudnienia, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Sportowe Lato z MOSiRem

  Po raz kolejny organizujemy „Sportowe Lato z MOSiR Płock”, czyli aktywny wypoczynek w mieście dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia będą się odbywały przez pięć dni, od poniedziałku do piątku, i będą mieć formę półkolonii. Podopieczni będą mogli skorzystać z wielu atrakcji tj. zajęcia frisbee, boksu olimpijskiego, pływania, piłki nożnej i ręcznej czy rejsu statkiem. Co więcej, oprócz sportu i aktywnego wypoczynku dzieci będą mieć okazję czerpać nawyki zdrowego żywienia, ponieważ jako organizatorzy przygotowaliśmy dla nich poczęstunek w formie owoców. Zapisy od 7 czerwca 2019 roku. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę http://mosirplock.pl/pl/sportowe-lato-2019. W zakładce Sportowe Lato znajduje się również lista uczestników.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #aktywnywypoczynek #półkolonie #wakacjewmieście #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Modernizacja niecki na pływalni Podolanka

  Przypominamy, że od 3 czerwca na pływalni Podolanka rozpoczynają się prace remontowe, w ramach których odbędzie się modernizacja niecki basenu rekreacyjnego. W związku z tym nasza pływalnia do końca sierpnia będzie nieczynna. Będziemy starać się na bieżąco Was informować o postępie prac remontowych i ponownym otwarciu Podolanki. Tymczasem zapraszamy na nasze pozostałe pływalnie Jagiellonkę oraz Kobylankę. #remont #modernizacja #zmieniamysiędlaCiebie #podolanka #mosirplock     ... Więcej »

WEEKEND DZIECKA

W dniach 1-2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież uczącą się do 25 roku życia na pływalnię Podolanka. Cena za każdą rozpoczętą godzinę pływania wynosić będzie tylko 1 zł.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #dzieńdziecka #weekenddziecka #dzieci #młodzież #podolanka #basen #woda #mosiplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Nowe godziny otwarcia Siłowni Arena!

Od 3 czerwca nie będzie przerwy w godz. 10.00 - 12.00. Oznacza to, że nasza Siłownia ARENA będzie czynna bez przerwy: poniedziałek - piątek w godz. 7.00 - 22.00, sobota - niedziela w godz. 9.00 - 19.00. Więcej o naszym obiekcie znajdziecie tutaj.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie. #siłowniaarena #orlenarena #siłownia #gym #trening #siła #strong #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Utrudnienia na Podolance

W związku z odbywającymi się zawodami - Finały Wojewódzkie w Pływaniu w ramach 21. Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na Pływalni Podolanka w dniu 23 maja 2019r. (czwartek) informujemy, że pływalnia będzie nieczynna w tym dniu w godzinach 10:30 - 15:00.   Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na trybuny do kibicowania MOSiR Płock Sp. z o.o.   #podolanka #pływalnia #pływanie #basen #woda #sport #aktywność #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Od jutra zapraszamy na Podolankę!

Z przyjemnością informujemy o naprawieniu usterki na Pływalni Podolanka. Zapraszamy wszystkich od jutra od godz. 6.00 do korzystania z naszego obiektu.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #plywanie #basen #woda #usterkanaprawiona #sporttomosir #mosirtosport #mosirplock     ... Więcej »

Zapraszamy na Pływalnię Kobylanka

Od 9 maja od godz. 8.00 zapraszamy wszystkich do korzystania z Pływalni Kobylanka! Szczegóły dotyczące funkcjonowania obiektu znajdziecie tutaj.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kobylanka #plywanie #basen #woda #sporttomosir #mosirtosport #mosirplock     ... Więcej »

Nowa funkcjonalność karty abonamentowej!

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkownikom kortów tenisowych, wprowadzamy możliwość płacenia kartą abonamentową w elektronicznym systemie rezerwacji. Dzięki temu będzie można w prosty i wygodny sposób korzystać z naszego obiektu. Co więcej, zachowają Państwo korzyści płynące z posiadania naszej karty abonamentowej (tj. dodatkowe środki). Pamiętajmy także, że od 1 maja obowiązują następujące ceny krytych kortów tenisowych: w godz. 7.00 – 15.00 – 25 zł, w godz. 15.00 – 22.00 oraz soboty, niedziele i święta – 30 zł. oraz odkrytych kortów tenisowych: w godz. 7.00 – 15.00 – 20 zł, w godz. 15.00 – 22.00 oraz soboty, niedziele i święta – 25 zł.   W celu uruchomienia mechanizmu płatności naszą kartą abonamentową, należy wykonać następujące czynności: Zgłosić się do kasy obiektu z kartą abonamentową w celu przypisania do niej numeru telefonu. Wypełnić formularz (...) ... Więcej »

Zawody na Jagiellonce

W dniu jutrzejszym, tj. we wtorek 7 maja na Pływalni Jagiellonka odbędą się powiatowe zawody w pływaniu dla Szkół Podstawowych oraz Szkół Podstawowych rocznik 2003-2005. W związku z powyższym Pływalnia będzie nieczynna w godz. od 9.00 do 12.00.   Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na trybuny do kibicowania MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86