Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

Nowa funkcjonalnosć karty abonamentowej!

  Od 7 października 2019 r. możecie w prosty i wygodny sposób doładowywać swoje karty abonamentowe przez internet! Szczegóły oraz instrukcja jak zarządzać swoimi kartami na stronie karta abonamentowa.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kartaabonamentowa #abonament #obiekty #pływalnie #siłownia #kortytenisowe #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Płockie Targi Rodziny Senior 2019

  Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja! Zapraszamy wszystkich na Płockie Targi Rodziny Senior 2019, które odbędą się w najbliższą sobotę w Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów. Nasze stoisko znajdziecie w strefie zdrowia i urody na poziomie -1.   Do zobaczenia! #plock_ngo #plockietargirodziny #senior #seniorka #senioriada #plock_official #spor #rekreacja #zdrowie #regeneracja #mosirplock     ... Więcej »

Wyłączenie niecki rekreacyjnej - pływalnia Jagiellonka

Informujemy, że do końca dzisiejszego dnia niecka rekreacyjna na pływalni Jagiellonka będzie nieczynna. W związku z tym udzielamy 33% rabat na wejście na naszą pływalnię. Rabat udzielany jest za każdą rozpoczęta godzinę korzystania z pływalni.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #jagiellonka #basen #pływalnia #woda #rabat #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Płock za pół ceny!

  Już w najbliższy weekend odbędzie się akcja Płock za pół ceny!   Z tej okazji przygotowaliśmy dla was: jednorazowe wejście na naszą Siłownię ARENA w cenie 6 zł, godzinne wejście na naszą Grotę Solną w cenie 8 zł, darmowe wejście na ściankę wspinaczkową w naszej Orlen Arenie.   Więcej informacji o akcji na stronie Płock za pół ceny.   #PakujSięDoPłocka #siłowniaarena #grotasolna #ściankawspinaczkowa #plock #mosirplock #sport #rekreacja #zdrowie #regeneracja         ... Więcej »

CTR czynne krócej

Informujemy, że Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne w dniu 20 września czynne będzie do godz. 16.00.   Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja!   #ctr #centrum #zdrowie #regeneracja #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Remont dolnego poziomu parkingu

Informujemy, że od dnia dzisiejszego przez najbliższe dwa tygodnie na parkingu dolnym odbywać się będzie remont. Prace remontowe będą odbywać się w godz. 8.00 - 17.00. Prosimy nie parkować samochodów w strefie remontowanej. MOSiR Płock nie odpowiada za ewentualne uszkodzenia pojazdów, które będą stały w pobliżu strefy remontowanej. ... Więcej »

Siłownia Arena - godziny otwarcia

Pamiętajcie, że od 1 września zmieniły się godziny pracy naszej Siłownia ARENA na następujące: poniedziałki - piątki w godz. 7.00-10.00 i 12.00-22.00, soboty i niedziele w godz. 9.00-19.00.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #silowniaarena #orlenarena #gym #siłownia #sport #trening #crossfit #fitness #raptoring #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Sobótka czynna do soboty

Informujemy, że dzień 31 sierpnia jest ostatnim dniem funkcjonowania Kąpieliska Sobótka. Do zobaczenia na pozostałych naszych obiektach! #orlenarena #silowniaarena #podolanka #jagiellonka #kobylanka #stadionmiejski  #kortytenisowe #salasportowa #mosir #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Utrudnienia na obiektach

W związku z pracami związanymi z malowaniem bieżni, w dniach 30-31 sierpnia (piątek - sobota) bieżnia LA będzie wyłączona z użytkowania w godzinach otwarcia Stadionu Miejskiego. Natomiast w dniach 31.08.2019 r. - 03.09.2019 r.  nieczynna będzie Pływania Kobylanka. Za utrudnienia przepraszamy! #stadionmiejski #kobylanka #modernizacja #zmieniamysiędlaciebie #dbamyonaszeobiekty #mosirplock   ... Więcej »

Otwarcie Podolanki - 31 sierpnia!

Otwarcie Podolanki 31 sierpnia! Zakończyły się prace modernizacyjne na pływalni Podolanka, a w dniu 26 sierpnia 2019 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odebrał gotowy obiekt do użytku. W związku z tym z pływalni będziemy mogli skorzystać już od 31 sierpnia. W dniu otwarcia pływalni dzieci do 10 lat wejdą za darmo, natomiast pozostałe dzieci i młodzież uczące się do 25 roku życia, wejdą w cenie biletu wakacyjnego za godzinę korzystania z pływalni. Co więcej, dla pierwszych 50 dzieci przygotowaliśmy drobny upominek, który pomoże im w nurkowaniu pod wodą.   Zapraszamy wszystkich od godz. 14.00! #podolanka #modernizacja #nieckarekreacyjna #nowajakość #zmieniamysiędlaciebie #mosirplock       ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86