Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

AKTUALNOŚCI

7 medali MLKL Płock na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów!

W dniach 26-27.09.2020 na stadionie AWF w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w lekkiej atletyce. Zawodnicy MLKL Płock zdobyli aż 7 medali!!! Wspaniałą formę potwierdziła Zuzanna Maślana, która pchnęła kulę 3kg na odległość 15,83m zdecydowanie zwyciężając. Jej rekord życiowy to 15,84m i jest to 11 wynik na świecie w tej kategorii wiekowej uzyskany w 2020 roku. Zuzanna startowała jeszcze w rzucie oszczepem zdobywając brązowy medal z wynikiem 34,73m. Również Daria Woźnica zdobyła dwa medale w kategorii juniorek starszych – złoto w rzucie oszczepem z wynikiem 26,94m oraz brąz w pchnięciu kulą 4kg z wynikiem 8,47m. Kornelia Kwiatkowska też zdobyła dwa medale. Drugie miejsce w rzucie dyskiem 1kg z wynikiem 23,73m oraz była trzecia w pchnięciu kulą 3kg ustanawiając swój nowy rekord życiowy (...) ... Więcej »

Płock za pół ceny!

Już w najbliższy weekend 25-27 września 2020 r. odbędzie się akcja Płock za pół ceny. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę do wykorzystania na naszych obiektach: ORLEN ARENA - darmowe wejście na ściankę wspinaczkową, Siłownia ARENA - bilet jednorazowy w cenie 6,00 zł, Pływalnia Kobylanka: bilet normalny w cenie 4,00 zł, bilet ulgowy w cenie 2,00 zł, Pływalnia Podolanka: bilet normalny w cenie 5,50 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz 7,50 zł (godz. 8:00-20:00), bilet ulgowy w cenie 4,00 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz  5,50 zł (godz. 8:00-20:00). Więcej informacji znajduje się na stronie Płock za pół ceny. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #ściankawspinaczkowa #siłowniaarena #kobylanka #podolanka #basen #plock #mosirplock #sport #rekreacja #zdrowie     ... Więcej »

Koniec przerwy technologicznej na pływalni Kobylanka!

W związku z zakończoną przerwą technologiczną informujemy, że nasza pływalnia Kobylanka zostanie ponownie uruchomiona od 2 września (środa). Więcej informacji dotyczących funkcjonowania naszego obiektu znajdziecie tutaj. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kobylanka #pływanie #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

XXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym na wózkach!

Informujemy, że w związku z XXVII Indywidualnymi Mistrzostwami tenisa ziemnego na wózkach organizowanych przez SIKT w Płocku, nasze korty tenisowe w dniach 29 sierpnia - 4 września będą nieczynne. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdziecie na stronie wydarzenia. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kortytenisowe #tenis #siktplock #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Nowe zasady dla osób z niepełnosprawnościami od 1 października 2020!

Informujemy, że zmiany w cenach oraz zasadach w korzystaniu z naszych pływalni dla osób z niepełnosprawnościami wchodzą od 1 października 2020. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności wprowadzony zostanie m.in. pakiet rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczny. Aktualne karty należy wymienić do 30 września 2020, a szczegółowe informacje dotyczące nowych cen i zasad znajdziecie Państwo w zakładkach: dla osób niepełnosprawnych, pakiet rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczny. Zapraszamy także do zapoznania się z prezentacją ogólną, którą znajdziecie Państwo tutaj. Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja! #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Turniej Dzikich Drużyn na Borowiczkach

W dniach 26-27.08.2020 zapraszamy do udziału w Turnieju Dzikich Drużyn dla chłopców oraz dziewczynek urodzonych w latach 2005-2007. Zmagania młodych piłkarzy odbędą się na Stadionie w Borowiczkach, początek godz. 9.00. Zapisy chętnych zespołów wysyłamy na adres: orlik@mosirplock.pl Regulamin oraz zgłoszenie Zapraszamy do udziału w turnieju! #turniejdzikichdrużyn #piłkanożna #stadionborowiczki #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport         ... Więcej »

Z korzyścią dla mieszkańców Płocka!

Od 1 września 2020 zacznie działać Płocka Karta Mieszkańca, ale już dziś można ją pobrać na stronie Płockarty. W ramach naszej oferty płocczanie otrzymają dodatkowe środki do wykorzystania na naszych obiektach: 120 zł przy zakupie karty o wartości 100 zł - dodatkowe 20 zł,    250 zł przy zakupie karty o wartości 200 zł - dodatkowe 50 zł. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w prezentacji: Płocka Karta Mieszkańca w MOSiR Płock. Cały Płock w jednej aplikacji! #płockarta #płock #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Zmiany w zasadach oraz cenach za korzystanie z pływalni

Informujemy, że z dniem 1 września 2020 r. nastąpią zmiany w zasadach i cenach za korzystanie z pływalni zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w prezentacji: zmiany w zasadach oraz cenach za korzystanie z pływalni miejskich. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #pływalnie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Zjeżdżalnia nieczynna

Informujemy, iż z przyczyn technicznych zjeżdżalnia na pływalni Podolanka jest nieczynna. Po usunięciu awarii, poinformujemy Państwa o ponownym uruchomieniu zjeżdżalni. Zapraszamy do korzystania z pozostałych atrakcji naszego obiektu. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #woda #basen #jacuzzi #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Złóż wniosek o Płocką Kartę Mieszkańca!

Od 1 września rusza program Płockiej Karty Mieszkańca, ale już dzisiaj można złożyć wniosek i pobrać aplikację! Nowa propozycja dla płocczan przyniesie zarówno oszczędności w domowym budżecie, jak i ułatwienia w korzystaniu z produktów i usług w naszym mieście. - Program „Płocka Karta Mieszkańca” jest okazją do promocji lokalnego biznesu oraz integracji naszych biznesmenów z mieszkańcami – podkreślił prezydent Andrzej Nowakowski. Partnerami oferującymi zniżki mogą być najróżniejsi przedsiębiorcy. Mogą nim być np.: wypożyczalnie i myjnie samochodów, gabinety stomatologiczne i kosmetyczne, szkoły językowe, szkoły tańca, kawiarnie, restauracje, kwiaciarnie, księgarnie, kancelarie prawnicze, stacje paliw, czy sklepy z najróżniejszych branż (np. z rowerami). Partnerzy, biorący udział w programie PKM będą oznaczeni specjalnymi naklejkami, a lista oraz zniżki oferowane przez partnerów, będzą dostępne na stronie Płockarty (...) ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas