Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

Przerwa na Podolance

Informujemy, że z powodu awarii wymiennika ciepła pływalnia Podolanka jest nieczynna do momentu naprawienia usterki. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na inne nasze pływalnie. ... Więcej »

Nagrody dla uczestników ARENA CHALLENGE vol. 2

Zapraszamy do zapoznania się z nagrodami dla uczestników ARENA CHALLENGE vol. 2. Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie, a niezdecydowanych zapraszamy do zapisania się na bieg. LISTA NAGRÓD  ... Więcej »

Ogłoszenie o naborze do pracy na stanowisko ratownika wodnego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. ogłasza nabór kandydatów do pracy na stanowisko: ratownik wodny.   Wymagania: - posiadanie uprawnień do wykonywania ratownictwa wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydanym na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. (Dz. U. poz. 747) lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia na ratownika wodnego, - aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika, - potwierdzenie członkostwa lub zatrudnienia w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego, - posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych, - posiadanie innych kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym, - posiadanie innych kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, - dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność, sumienność.   Mile widziane: - staż pracy na stanowisku ratownika.   Termin i miejsce (...) ... Więcej »

Memoriał Cezarego Piórkowskiego

Uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją XVI Memoriału Cezarego Piórkowskiego w Pływaniu w dniach 16 i 17.11.2018 r. Pływalnia „Podolanka” będzie NIECZYNNA w następujących godzinach: 16.11.2018 r. (piątek) – 12:00 – 22:00 17.11.2018 r. (sobota) – 6:00 – 16:00   Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na trybuny do kibicowania. ... Więcej »

Dzień z mieszanymi sztukami walki w ORLEN ARENIE

9 listopada płocka hala zamieni się w arenę sztuk walki. Rozegrane w niej zostaną otwarte zawody mieszanych sztuk walki w ramach WCFF World Championship 2018. Zawody mają charakter turnieju amatorskiego przeprowadzonego w różnych kategoriach wiekowych - zobaczymy zawodników w wieku od 7 do 40 lat. Przewidziano takie konkurencje jak: formy muzyczne, samoobrona, point-fighting, classic light-contact, MMA Sanda Light, MMA-Light, MMA-Full, classic full-contact, MMA Sanda Full i MMA-Elite. Udział w imprezie weźmie około 300 zawodników z krajów całego świata takich jak: Ukraina, Azerbejdżan, Gruzja, Turcja, Cypr, Turkmenistan, Austria, Polska, Litwa, Mołdawia, Rumunia, Włochy, Liban, Iran, Egipt, Rosja, Białoruś. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00. Walki finałowe przewidziane są na godzinę 19:00. Wstęp jest bezpłatny dla widzów, ale organizatorzy uprzedzają, że ilość miejsc jest ograniczona (...) ... Więcej »

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce w ORLEN ARENIE!

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce rozegrane zostaną od 26 listopada do 2 grudnia. Wezmą w nich udział dwa polskie zespoły - PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Klubowe Mistrzostwa Świata to coroczna impreza, w której grają absolutnie najlepsze drużyny świata. Pierwszy turniej został rozegrany w 1989 roku, a rozgrywki trwały przez cztery edycje. Międzynarodowa Federacja Siatkówki FIVB postanowiła reaktywować zawody w 2009 roku. Najbliższe mistrzostwa rozpoczną się 25 listopada, a zakończą 2 grudnia 2018 roku. W ostatniej edycji KMŚ, która odbyła się również w Polsce triumfował Zenit Kazań, który w finale pokonał Cucine Lube Civitanova. W meczu o 3 miejsce brazylijska Sada Cruzeiro Volei pokonała Skrę Bełchatów. Organizator FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn zdecydował o zmianie miejsca rozegrania meczów GRUPY A. Spotkania (...) ... Więcej »

Rosyjski Klasyczny Balet w marcu w ORLEN ARENIE

Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych oraz zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu. Kierownik baletu to zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował. Primabalerina, Zasłużona Artystka Rosji – Natalya Kungurceva. W składzie kolektywu wśród uznanych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych – Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich. Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerzy - absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji. Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najczęściej występujących zespołów baletowych, który ma w ciągu roku ponad 300 wystąpień. Jest entuzjastycznie przyjmowany zarówno w Rosji, jak (...) ... Więcej »

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. w święta listopadowe

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. w święta listopadowe: 1 listopada - wszystkie obiekty nieczynne 11 i 12 listopada: Podolanka - 12.00 - 20.00 (ostatnie wyjście z wody 19.30) Stadion Miejski - 14.00 - 22.00 pozostałe obiekty MOSiR - nieczynne ... Więcej »

Pływalnia Jagiellonka ponownie czynna

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. informuje, że w dniu 18.10.2018 r. zostanie uruchomiona po remoncie Pływalnia Jagiellonka.             W ramach prac remontowych zostało wykonane wzmocnienie płyty dennej niecki basenowej, zabezpieczenie dna i boków konstrukcji żelbetowej, wypłycenie niecki oraz wyłożenie jej szczelną, zbrojoną folią basenową. W zakresie prowadzonych prac znalazła się również zmiana sposobu zasilania wodnego niecki sportowej z systemu ściennego poziomego na system denny ze strumieniem pionowym, zapewniającym lepszą cyrkulację wody basenowej. Dodatkowo wymieniono złoża filtracyjne w Stacji Uzdatniania Wody, a także zmodernizowano wysłużone oświetlenie hali basenowej, wymieniając je na oświetlenie typu Led. Ponadto zakres prac obejmował montaż nowego wyposażenia niecki sportowej, takiego jak kratki basenowe, drabinki, słupki startowe oraz liny torowe.             Pływalnia Jagiellonka będzie udostępniana Klientom (...) ... Więcej »

Prace przy halach sportowych

W związku z pracami prowadzonymi na terenie Stadionu Miejskiego gdzie budowane są hale tenisowe oraz korty, informujemy, że w dniach 11 oraz 12.10.2018 r. wykonywana będzie posadzka betonowa pod korty tenisowe. W związku z tym możliwy jest hałas do późnych godzin wieczornych (zacieranie betonu). Prac nie da się wykonać ciszej lub szybciej ze względów technologicznych, dlatego prosimy o wyrozumiałość. ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86