Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

07.07 - Jagiellonka czynna do 14.00

Uwaga! W najbliższą niedzielę pływalnia Jagiellonka jest czynna tylko do godz. 14.00. Zapraszamy także na nasze kąpielisko Sobótka, gdzie m.in. jest dostępne darmowe Wi-Fi oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, sportowego i wypoczynkowego.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #jagiellonka #plywanie #kapieliskosobótka #sobotka #plażawmieście #miejskaplaża #odpoczynek #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Zostań ratownikiem wodnym w MOSiR Płock!

  Zostań ratownikiem wodnym w MOSiR Płock! Napisz list motywacyjny wraz z CV i dołącz do naszego zespołu! Szczegółowe wymagania na stanowisko ratownika wodnego   Do zobaczenia w pracy! #ratownik #wodny #basen #pływanie #jagiellonka #podolanka #kobylanka #sobótka #mosirplock     ... Więcej »

Sobótka już czynna

19 czerwca od godz. 10.00 zapraszamy na nasze kąpielisko Sobótka. W leżakowaniu pomoże wam darmowe Wi-Fi oraz wypożyczalnia sprzętu plażowego, natomiast dla aktywnych mamy nowe rowery wodne. Kąpielisko będzie czynne do końca sierpnia w godz. 10.00 - 18.00. Więcej szczegółów na naszej stronie kąpieliska. #sobótka #plaża #piasek #woda #odpoczynek #wakacje #latowmieście #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Praca obiektów w Boże Ciało

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. w Boże Ciało:   Pływalnia Jagiellonka 14.00 - 22.00 Stadion Miejski 14.00 - 22.00 Boiska Zamenhofa i Borowiczki - 10.00 - 18.00   Natomiast pozostałe obiekty w dniu 20 czerwca będą nieczynne.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kartaabonamentowa #karta #abonament #pływanie #tenis #crossfit #sport #aktywnosc #ruch #rekreacja #basen #korty #siłownia #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Prace konserwacyjne na Jagiellonce

Informujemy, iż w niedzielę 16 czerwca w godz. 14.00 - 22.00 Pływalnia Jagiellonka będzie nieczynna z powodu prac konserwacyjnych pod prysznicami.   Przepraszamy za utrudnienia, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Sportowe Lato z MOSiRem

  Po raz kolejny organizujemy „Sportowe Lato z MOSiR Płock”, czyli aktywny wypoczynek w mieście dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia będą się odbywały przez pięć dni, od poniedziałku do piątku, i będą mieć formę półkolonii. Podopieczni będą mogli skorzystać z wielu atrakcji tj. zajęcia frisbee, boksu olimpijskiego, pływania, piłki nożnej i ręcznej czy rejsu statkiem. Co więcej, oprócz sportu i aktywnego wypoczynku dzieci będą mieć okazję czerpać nawyki zdrowego żywienia, ponieważ jako organizatorzy przygotowaliśmy dla nich poczęstunek w formie owoców. Zapisy od 7 czerwca 2019 roku. Program wakacji   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #aktywnywypoczynek #półkolonie #wakacjewmieście #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Modernizacja niecki na pływalni Podolanka

  Przypominamy, że od 3 czerwca na pływalni Podolanka rozpoczynają się prace remontowe, w ramach których odbędzie się modernizacja niecki basenu rekreacyjnego. W związku z tym nasza pływalnia do końca sierpnia będzie nieczynna. Będziemy starać się na bieżąco Was informować o postępie prac remontowych i ponownym otwarciu Podolanki. Tymczasem zapraszamy na nasze pozostałe pływalnie Jagiellonkę oraz Kobylankę. #remont #modernizacja #zmieniamysiędlaCiebie #podolanka #mosirplock     ... Więcej »

WEEKEND DZIECKA

W dniach 1-2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież uczącą się do 25 roku życia na pływalnię Podolanka. Cena za każdą rozpoczętą godzinę pływania wynosić będzie tylko 1 zł.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #dzieńdziecka #weekenddziecka #dzieci #młodzież #podolanka #basen #woda #mosiplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Nowe godziny otwarcia Siłowni Arena!

Od 3 czerwca nie będzie przerwy w godz. 10.00 - 12.00. Oznacza to, że nasza Siłownia ARENA będzie czynna bez przerwy: poniedziałek - piątek w godz. 7.00 - 22.00, sobota - niedziela w godz. 9.00 - 19.00. Więcej o naszym obiekcie znajdziecie tutaj.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie. #siłowniaarena #orlenarena #siłownia #gym #trening #siła #strong #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Utrudnienia na Podolance

W związku z odbywającymi się zawodami - Finały Wojewódzkie w Pływaniu w ramach 21. Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na Pływalni Podolanka w dniu 23 maja 2019r. (czwartek) informujemy, że pływalnia będzie nieczynna w tym dniu w godzinach 10:30 - 15:00.   Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na trybuny do kibicowania MOSiR Płock Sp. z o.o.   #podolanka #pływalnia #pływanie #basen #woda #sport #aktywność #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86