Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

FULL BODY - nowe zajęcia sportowe!

Rozszerzamy ofertę zajęć w ramach naszej Siłowni Arena. Od 3 września zapraszamy na treningi FULL BODY BY Daniel Żołek. Ćwiczenia skierowane są dla wszystkich, a ich istotą jest ujędrnienie ciała i wysmuklenie sylwetki. Zajęcia odbywać się będą w ramach wejścia na Siłownię Arena we wtorki i czwartki w godz. 17.00 i 18.00.   Do zobaczenia na zajęciach! #siłowniaarena #orlenarena #fullbody #body #gym #fitness #sport #siłownia #danielżołek #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Wisła Youth Cup na Stadionie Miejskim

Informujemy, że w związku z turniejem piłki nożnej organizowanym przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock na naszym Stadionie Miejskim, zarówno bieżnia, jak i płyta boiska będą wyłączone z użytku od dzisiaj od godz. 14.00 do niedzieli do godz. 22.00 Zapraszamy do korzystania z naszego obiektu od poniedziałku   #stadionmiejski #turniej #piłkanożna #ssmwisłapłock #mosirplock ... Więcej »

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock sp z o.o. opróżnia magazyny.

MOSiR Płock postanawia sprzedać niektóre elementu mienia ruchomego. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej http://dane.plock.eu/bip//dane/upload/mosir/Ogloszenie_o_sprzedazy_09.08.2019.pdf Zapraszamy do składania ofert. ... Więcej »

Kąpielisko sobótka już czynne.

Kąpielisko sobótka ponownie czynne. W dniu dzisiejszym MOSiR Płock uzyskał pozytywną opinię sanepidu i ponownie uruchomił kąpielisko. Wszystkich serdecznie zapraszamy. ... Więcej »

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. 15 sierpnia

Praca obiektów MOSiR Płock Sp. z o.o. 15 sierpnia:   Pływalnia Jagiellonka 6.00 - 14.00 Kąpielisko Sobótka 10.00 - 18.00 Stadion Miejski 14.00 - 22.00 Orlik Zamenhofa 10.00 - 18.00 Stadion Borowiczki 10.00 - 18.00 Pozostałe obiekty Nieczynne           Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   #kartaabonamentowa #karta #abonament #pływanie #tenis #crossfit #sport #aktywnosc #ruch #rekreacja #basen #korty #siłownia #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Pływalnia Kobylanka już czynna

Pływalnia Kobylanka już czynna. Zapraszamy do korzystania z naszego obiektu. #kobylanka #pływanie #basen #woda #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Kapięlisko Sobótka - zakaz kąpieli!

Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. 26 lipiec 2019 r. do odwołania, kąpiel na terenie Kąpieliska Miejskiego Sobótka w Płocku jest wzbroniona. W związku z zakwitem sinic w wodach zalewu Sobótka, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, została podjęta decyzja o zamknięciu kąpieliska wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Do dyspozycji korzystających pozostawiamy plażę z wypożyczalnią sprzętu sportowego i plażowego oraz boiska do siatkówki. Uruchomienie kąpieliska nastąpi z chwilą poprawy jakości wody w zalewie.   Ocena wody       ... Więcej »

Przerwa technologiczna na Kobylance

Uwaga! Z powodu przerwy technologicznej pływalnia Kobylanka będzie nieczynna od dnia 20 lipca godz. 14.00. Przewidywany termin ponownego uruchomienia pływalni to 29 lipca.   Zapraszamy do korzystania z naszej pływalni Jagiellonka. #kobylanka #przerwatechnologiczna #dbamyonaszeobiekty #mosirplock ... Więcej »

Nabór na stanowisko ratownika wodnego!

Zostań ratownikiem wodnym w MOSiR Płock! Napisz list motywacyjny wraz z CV i dołącz do naszego zespołu!   Szczegółowe wymagania na stanowisko ratownika wodnego   Do zobaczenia w pracy! #praca #ratownik #wodny #basen #pływanie #jagiellonka #podolanka #kobylanka #sobótka #mosirplock         ... Więcej »

Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne nieczynne.

Uwaga! W dniach 15-26 lipca nasze Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne oraz tlenoterapia będą nieczynne.   Za utrudnienia przepraszamy #komora #tlenoterapia #komorahiperbaryczna #tlen #zdrowie #sport #regeneracja #odpoczynek #medycyna #estetyka #mosirplock     ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86