Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

Nabór do pracy na stanowisko ratownika wodnego

  Zostań ratownikiem wodnym w MOSiR Płock! Napisz list motywacyjny wraz z CV i dołącz do naszego zespołu! Szczegółowe wymagania na stanowisko ratownika wodnego   Do zobaczenia w pracy! ... Więcej »

Ćwicz i kibicuj z MOSiR Płock

Ogłaszamy konkurs "Ćwicz i kibicuj z MOSiR Płock"! Zadaniem uczestników Konkursu jest doładowanie lub zakup karty abonamentowej w kwotach 100 zł lub 200 zł, w kasach: - Pływalni Jagiellonka, - Pływalni Podolanka, - Siłowni Areny, wejście K5. Nagrodą w konkursie są zaproszenia na mecz Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, który odbędzie się w dniu 24.03.2019 r. i zostanie rozegrany pomiędzy drużynami ORLEN WISŁA PŁOCK – PICK SZEGED. Szczegóły konkursu w regulaminie Zapraszamy do udziału w konkursie i wspierania SPR Wisła Płock, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Konserwacja rury zjazdowej

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 13.03.2019 i 14.03.2019 (do godz. 14:00) rura zjazdowa na pływalni Podolanka będzie wyłączona z użytkowania. Przestój spowodowany jest koniecznością uzupełnienia spoin pomiędzy elementami rury i drobnymi naprawami konserwacyjnymi. Zapraszamy do korzystania z innych atrakcji na tym obiekcie.   ... Więcej »

Utrudnienia na Podolance

Informujemy, że z przyczyn technicznych, niecka rekreacyjna na Pływalni Podolanka do końca dzisiejszego dnia będzie nieczynna.   Przepraszamy za utrudnienia, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Mistrz Świata w pływaniu na Podolance

Szanowni Klienci W związku z wydarzeniem pn. Spotkanie z Mistrzem Świata w pływaniu Pawłem Korzeniowskim uprzejmie informujemy, że w dniu 06.03.2019 r. w godzinach od 15:00 do 18:00 pływalnia Podolanka będzie nieczynna. Zainteresowanych zapraszamy na trybuny. ... Więcej »

Zapraszamy do jacuzzi

Niezmiernie miło nam poinformować, iż usterka jacuzzi na Pływalni Podolanka została usunięta, zapraszamy do korzystania z jacuzzi, MOSiR Płock Sp. z o.o.  ... Więcej »

Awaria jacuzzi na Podolance

Z przykrością informujemy, że w nocy nastąpiła awaria jacuzzi. Z tego powodu jacuzzi w Pływalni Podolanka nieczynne będzie do momentu naprawienia usterki i usunięcia awarii.   Przepraszamy za utrudnienia, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Utrudnienia na Podolance

Z przyczyn technicznych niecka rekreacyjna na pływalni Podolanka w dniu 25.02.2019 r będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy, MOSiR Płock Sp. z o.o.  ... Więcej »

Zmiana godzin funkcjonowania boisk

Informujemy, iż od 18 marca 2019 roku zmianie ulegają godziny funkcjonowania boisk: Orlik Zamenhofa będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00, a w weekendy od 11.00 do 19.00, Stadion Borowiczki będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 21.00.   Życzymy miłej gry, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Liga Mistrzów z MOSiRem!

Ogłaszamy konkurs "Liga Mistrzów z MOSiR Płock"! Zadaniem uczestników Konkursu jest doładowanie lub zakup karty abonamentowej w dowolnej dostępnej kwocie, tj.: 40 zł, 80 zł, 100 zł, 200 zł, w kasie Siłowni Areny, wejście K5. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 22.00, w weekendy w godz. 9.00 – 19.00. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na mecz Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, który odbędzie się w dniu 23.02.2019 r. i zostanie rozegrany pomiędzy drużynami ORLEN WISŁA PŁOCK – BJERRINGBRO SILKEBORG. Regulamin konkursu   Zapraszamy do udziału w konkursie i wspierania SPR Wisła Płock, MOSiR Płock Sp. z o.o. ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86