Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

AKTUALNOŚCI

7 Szybka Trójka - bieżnia lekkoatletyczna nieczynna!

W związku z organizacją wspólnie z TKKF Płock wydarzenia 7. Płocka Szybka Trójka informujemy, że w dniu 2 sierpnia 2020 (niedziela) bieżnia lekkoatletyczna od godz. 12.00 będzie wyłączona z użytku. Zapraszamy na trybuny Stadion Miejski w Płocku, aby kibicować zawodnikom! Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #stadionmiejski #sport #zawody #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport         ... Więcej »

Przerwa na Kobylance

  Informujemy, że pływalnia Kobylanka z powodu przerwy technologicznej będzie nieczynna do odwołania. Po zakończeniu prac niezwłocznie poinformujemy Państwa o ponownym uruchomieniu obiektu. Zapraszamy w tym czasie do korzystania z naszej pływalni Podolanka. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #woda #basen #podolanka #kobylanka #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Zniesione limity osób na pływalniach!

Zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi COVID-19, informujemy, że zostały zniesione limity osób korzystających z naszych pływalni. Co więcej, zmniejszył się dystans społeczny oraz uruchomione zostały jacuzzi i sauna, a pozostałe procedury znajdziecie na: pływalnia Podolanka, pływalnia Kobylanka. Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów i pamiętajmy o nowych nawykach – z myślą o sobie i bliskich! Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #pływalnie #nowewytyczne #covid19 #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Teqball na Sobótce!

Już w najbliższy piątek i sobotę, czyli w dniach 24-25 lipca 2020 r., na naszym Kąpielisku Sobótka, odbędą się I Plażowe Mistrzostwa Polski Teqball 2020. Zawody organizowane są przez Polski Związek Teqball oraz Polską Fundację Sportu i Kultury, a szczegółowy program wydarzenia znajdziecie tutaj. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #sobótka #teqball #płock #sport #rekreacja #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport         ... Więcej »

II tura wyborów - PODOLANKA

Informujemy, że w dniu 12 lipca 2020 r. (niedziela) na naszej Pływalni „Podolanka”, w związku z II turą wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, usytuowany będzie lokal wyborczy. W związku z powyższym, wejście na pływalnię dla klientów będzie udostępnione od strony osiedla. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do udziału w wyborach. #wybory2020 #wybieramyprezydentapolski #trzebagłosować     ... Więcej »

Bezpiecznie na PODOLANCE!

W wynikach próbek wody na obecność Legionelli, które zostały pobrane 24 czerwca 2020, nie stwierdzono obecności bakterii. Szczegóły funkcjonowania naszego obiektu oraz bieżące wyniki badań znajdziecie na stronie pływalni PODOLANKA. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #bezpiecznienapływalniach #podolanka #pływanie #woda #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Kąpielisko Sobótka - czynne od 1 lipca!

LATO W MIEŚCIE! Informujemy, że od jutra (1 lipca 2020 r.) czynne będzie Kąpielisko Sobótka. Szczegóły funkcjonowania naszego obiektu oraz procedury związane z COVID-19 znajdziecie na stronie KĄPIELISKA SOBÓTKA. #kąpieliskosobótka #wakacje #latowmieście #mosirplock ... Więcej »

Sprawdź ofertę wynajmu Zielonego Ogródka!

Urodziny? Koncert? Piknik rodzinny? Nasz Zielony Ogródek to doskonałe miejsce na tego typu wydarzenia! Szczegóły wynajmu naszego obiektu znajdziecie w tutaj. #zielonyogródek #imprezywplenerze #mosirplock     ... Więcej »

Zmiana godzin w soboty - Pływalnia Kobylanka

  Informujemy, że w okresie wakacyjnym od 29 czerwca do 31 sierpnia, nasza pływalnia Kobylanka, w soboty będzie czynna w godz. 7.00 - 15.00 (ostatnie wyjście z wody 14.30). Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kobylanka #zmianagodzin #wakacje #latowmieście #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Podolanka - lokal wyborczy!

Informujemy, że w dniu 28 czerwca 2020 r. (niedziela) na naszej Pływalni „Podolanka”, w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, usytuowany będzie lokal wyborczy. W związku z powyższym, wejście na pływalnię dla klientów będzie udostępnione od strony osiedla. Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do udziału w wyborach. #wybory2020 #wybieramyprezydentapolski #trzebagłosować ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas