Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

Kontakt

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.
Plac Celebry Papieskiej 1
09-400 Płock
NIP 774-323-19-01
REGON 366071611
 
 

Zarząd
Marcin Jeżewski - Prezes Zarządu
Łukasz Jankowski - Wiceprezes Zarządu


 

Biuro Zarządu
ul. Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
tel. 24 367 26 86
e-mail: biuro@mosirplock.pl 

 

Biuro Rachunkowości
ul. Plac Dąbrowskiego 2a, Płock
tel. 24 267 84 32
e-mail: rachunkowosc@mosirplock.pl

 

Dział Kadr i Płac
ul. Plac Dąbrowskiego 2a, Płock
tel. 24 266 42 39
e-mail: kadry@mosirplock.pl

 

Biuro Zarządzania Obiektami
ul. Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
tel. 24 367 26 86
e-mail: obiekty@mosirplock.pl

 

Dział Marketingu
ul. Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
tel. 24 367 26 82
e-mail: reklama@mosirplock.pl

 

Dział Administracyjno Organizacyjny
ul. Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
tel. 24 367 26 92
e-mail: administracja@mosirplock.pl

 

Biuro Inwestycji i Remontów
ul. Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
tel. 24 367 26 81
e-mail: inwestycje@mosirplock.pl

 

Orlen Arena
ul. Plac Celebry Papieskiej 1, Płock
tel. 24 367 26 83
e-mail: orlenarena@mosirplock.pl

 

Pływalnia Podolanka
ul. Czwartaków 6, Płock
tel. 24 267 83 26
e-mail: podolanka@mosirplock.pl

 

Pływalnia Jagiellonka
ul. Themersonów 1, Płock
tel. 24 262 58 69
e-mail:
jagiellonka@mosirplock.pl

 

Pływalnia Kobylińskiego
al. Kobylińskiego 28, Płock
tel. 24 262 51 86
e-mail:
kobylanka@mosirplock.pl

 

Stadion Miejski im. Bernarda Szymańskiego
ul. Sportowa 3, Płock
tel. 24 267 50 40, 267 50 42
e-mail: stadionmiejski@mosirplock.pl

 

Kompleks Sportowy Stoczniowiec
ul. Kolejowa 3, Płock
tel. 783 948 036, 783 948 040
e-mail: stoczniowiec@mosirplock.pl

Obiekt Plac Dąbrowskiego
ul. Plac Dąbrowskiego 2a, Płock
tel. 24 267 84 33
e-mail: salasportowa@mosirplock.pl

Centrum Terapeutyczno- Rehabilitacyjne
ul. Lasockiego 14, Płock
tel. 24 366 03 67
e-mail: ctr@mosirplock.pl

 

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86