Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce w ORLEN ARENIE!

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce rozegrane zostaną od 26 listopada do 2 grudnia. Wezmą w nich udział dwa polskie zespoły - PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów.

Klubowe Mistrzostwa Świata to coroczna impreza, w której grają absolutnie najlepsze drużyny świata. Pierwszy turniej został rozegrany w 1989 roku, a rozgrywki trwały przez cztery edycje. Międzynarodowa Federacja Siatkówki FIVB postanowiła reaktywować zawody w 2009 roku. Najbliższe mistrzostwa rozpoczną się 25 listopada, a zakończą 2 grudnia 2018 roku.

W ostatniej edycji KMŚ, która odbyła się również w Polsce triumfował Zenit Kazań, który w finale pokonał Cucine Lube Civitanova. W meczu o 3 miejsce brazylijska Sada Cruzeiro Volei pokonała Skrę Bełchatów.

Organizator FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn zdecydował o zmianie miejsca rozegrania meczów GRUPY A. Spotkania planowane w Radomiu zostaną zorganizowane w Płocku. W ORLEN ARENIE zagrają: PGE Skra Bełchatów (POL), Zenit Kazań (RUS), Fakel Novy Urengoy (RUS), Cucine Lube Civitanova (ITA).

Kibicom, którzy zakupili bilety na mecze do Radomia, zostaną zwrócone pieniądze. Firma eBilet.pl poinformuje o procedurze zwrotów. Ewentualne pytania można kierować na adres: rezerwacje@ebilet.pl

 

Podział na grupy

Grupa A (Płock):

1.PGE Skra Bełchatów

2.Zenit Kazań (Rosja)

3.Fakieł Nowy Urengoj (Rosja)

4.Cucine Lube Civitnova (Włochy)

 

Grupa B (Rzeszów):

1.Asseco Resovia Rzeszów

2.Trentino Volley (Włochy)

3.Khatam Ardakan (Iran)

4.Sada Cruzeiro (Brazylia)


Do pobrania - Terminarz KMŚ

Bilety na Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2018 dostępne na eBilet.pl

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86