Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

Komunikat końcowy XXVI Biegu Tumskiego im. Andrzeja Drętkiewicza

Prawie sześciuset uczniów wzięło udział w XXVI Biegu Tumskim im. Andrzeja Drętkiewicza, który odbył się w dniu 6 października 2017 roku.

Kolejny raz pogoda postanowiła pokrzyżować plany organizatorom oraz uczestnikom Biegu Tumskiego. Pomimo deszczowej nocy i poranka, pogoda w ciągu dnia ustabilizowała się i warunki do biegania były idealne. Wyrównana rywalizacja o wygraną zaczęła się już w pierwszych biegach najmłodszych dzieci na dystansie 250 metrów. Z każdym kolejnym biegiem startowały starsze dzieci, więc także poziom rywalizacji rósł. Na szczęście odbyło się bez groźniejszych kontuzji. Młodzi sportowcy walczyli do mety do upadłego, więc czasami potrzebna była niewielka pomoc pani pielęgniarki. W ostatnich biegach startowali już zawodnicy, którzy mają na swoim koncie duże sukcesy m: in: Martyna Lewandowska – wicemistrzyni świata juniorek w skoku wzwyż, Piotr Różycki – halowy wicemistrz Polski juniorów młodszych w biegu na 600 metrów czy Gabriel Mikołajewski – mistrz Polski juniorów na 400 metrów ppł.

Najlepsze trójki w każdym biegu zostały udekorowane medalami, dyplomami oraz otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zawodnicy z miejsc 4-6 otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W szesnastu biegach wystartowało w sumie 585 zawodników.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku Sp. z o.o.

Współorganizatorem biegu był Urząd Miasta Płocka.

Sponsorem była Agencja Rewitalizacji Starówki.

TABELE WYNIKÓW

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86