Logo MOSiR Płock
0,00 
Ikona home - odnośnik do strony głównejBIP - odnośnik do BIP MOSiR

W związku z odbywającymi się zawodami III Memoriał Wojciecha Ostrzyckiego - "OSTRY CUP" pływalnia Jagiellonka w dniu dzisiejszym dla klientów indywidualnych czynna jest od godziny 17:30.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania z innych naszych obiektów


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

#pływanie #basen #woda #sport #rekreacja #bądźaktywnyfizycznie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport

01.11.2023 r. - wszystkie obiekty nieczynne


11.11.2023 r.

Pływalnia Jagiellonka - 11.00 - 19.00

Stadion Miejski przy ul. Sportowej - 14.00 - 22.00

Orlik Zamenhofa  11.00 - 19.00

pozostałe obiekty nieczynne


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

Gala Clout MMA 2 jest komercyjnym przedsięwzięciem, nie mającym na celu promocji ani miasta, ani obiektu, w którym się odbywa. 


Spółka MOSiR Płock na komercyjnych warunkach wynajmuje obiekt ORLEN ARENA. Tak jak dzieje się to w przypadku wielu innych wydarzeń, w tym innych gal sportów walki. 


Nie zajmujemy się promocją ani cenzurowaniem żadnego z tych wydarzeń, ani merytoryczną oceną jakości imprezy, o ile nie przekracza ona przepisów prawa.


MOSiR Płock

W związku z przedłużającym się remontem Pływalni Podolanka informujemy, iż dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej uruchomić obiekt i udostępnić Państwu nowoczesną oraz komfortową pływalnię. 


Mimo opóźnień, związanych z montażem i instalacją zjeżdżalni we współpracy z wykonawcą, dokonamy częściowego odbioru i udostępnimy do eksploatacji już ukończone części pływalni tj. halę basenową, SPA oraz szatnie.


Aktualny termin zakończenia prac zaplanowany jest na 15 listopada 2023 r. Po tym terminie konieczne będzie sprawdzenie wykonanych prac i napełnienie niecek wodą, przeprowadzenie badań, aby obiekt był bezpieczny dla użytkowników oraz podgrzanie wody. Naszym celem jest, aby w pierwszej połowie grudnia Pływalnia Podolanka w tej części była dostępna dla mieszkańców. 


Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z remontem pływalni, jednakże nie byliśmy w stanie wcześniej przewidzieć części pojawiających się utrudnień w prowadzonym procesie inwestycyjnym.


Jest to wyjątkowo trudna inwestycja, której poziom skomplikowania i nieprzewidziane sytuacje wpłynęły na wydłużenie terminu modernizacji.


MOSIR PłockJuż 12 listopada 2023 r. na Ściance wspinaczkowej ORLEN Arena odbędzie się Born To Climb vol. 2!


Impreza odbędzie się w formule open. Do pokonania będzie max 18 dróg z liną, (punktowanych zostanie 15 dróg wybranych przez zawodnika) oraz 5 boulderów (punktowane zostaną 3 bouldery wybrane przez zawodnika). Za pokonanie drogi uczestnik otrzymuje punkty.


Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku oraz do zapisywania się na bieg poprzez stronę - foxter BTC


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

#borntoclimb #sciankawspinaczkowa #sport #rekreacja #aktywność #bądźaktywnyfizycznie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport

MOSiR Płock zaprasza 18 listopada na niezwykłe wydarzenie jakim będzie „Arena Challenge vol 5”, czyli bieg z przeszkodami po hali ORLEN ARENA.


Na uczestników czekają specjalnie przygotowane przeszkody, ale także utrudnienia uwarunkowane infrastrukturą obiektu np. schody, barierki itp. Dokładna trasa i przeszkody do pokonania zostaną podane przed zawodami.
Zawodnicy będą startować z 30 sekundowymi odstępami. Trzech najszybszych mężczyzn i trzy najszybsze panie wystartują ramię w ramię w Wielkim Finale.
Trasa będzie tak ułożona, że kibice będą mogli bez problemów obserwować zmagania sportowców.
Na mecie każdy zawodnik, który ukończy Arena Challenge otrzyma okolicznościowy medal.


Zapraszamy do śledzenia wydarzenia Facebooku oraz do zapisywania się na bieg poprzez stronę www.foxtersport.pl

Wraz z 1 października, zmianie ulegają ceny za korzystanie z krytych kortów tenisowych na Stadionie Miejskim im. B. Szymańskiego.


Nowe ceny wynosić będą odpowiednio:


Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty doładowania karty abonamentowej, dzięki której możecie zyskać nawet dodatkowe 50 zł do wykorzystania na naszych obiektach.


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

#siłowniaarena #orlenarena #gym #siłownia #fitness #crossfit #ocr #raptoring #forma #aktywnośćfizyczna #sport #bądźaktywnyfizycznie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. posiada na wynajem lokal handlowo-usługowy w ORLEN ARENIE, przy Plac Celebry Papieskiej 1.


Lokal o powierzchni 62,6 m2 przeznaczony jest na działalności handlowo - usługową.

Koszt najmu to 40 zł netto/m2   + opłaty licznikowe

Chętne osoby zapraszamy na wizję lokalną - rzut lokalu


W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z Panem Adamem Pydyniakiem pod numerem telefonu 507 224 846 lub mailowo: adam.pydyniak@mosirplock.pl


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

#orlenarena #sport #rekreacja #aktywność #bądźaktywnyfizycznie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport


Już w najbliższą niedzielę o 12:40 na ORLEN Stadionie Wisła Płock podejmie GKS Tychy.


Posiadacze karnetów na mecze Wisły Płock na sezon 2023/2024 oraz osoby posiadające bilet na mecz Wisła Płock - GKS Tychy będą mogli tam dotrzeć komunikacją miejską zupełnie za darmo!

Przywilej będzie obowiązywał 2 godziny przed rozpoczęciem meczu oraz 2 godziny po jego zakończeniu.


Darmowy przejazd obowiązuje na wszystkich liniach w strefie A, ale przypominamy, że na stadion najlepiej dotrzeć liniami 3, 7, 20, 22, 24, 31, 62 i N1.


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

#orlenstadion #pilkanozna #sport #rekreacja #aktywność #bądźaktywnyfizycznie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. zaprasza chętnych do wynajmu sal treningowych znajdujących się w ORLEN ARENIE, ul. Plac Celebry Papieskiej 1.


Sala nr 124 o powierzchni ok 100m2. Przestronna, jasna, na całej powierzchni parkiet, wyposażona w lustra do ćwiczeń choreograficznych oraz maty tatami. W tej sali odbywają się zajęcia taneczne oraz treningi judo.


Dostępność sali nr 124:


Sala nr 53 o powierzchni ok 60m2. wyposażona w specjalną podłogę amortyzującą, zapewniającą bezpieczeństwo i komfort podczas treningów, a także duże lustra oraz szatnię i łazienkę. Wyposażona jest także w sprzęt do treningu sztuk walki (worki bokserskie itp.).


Dostępność sali nr 53:


Cena wynajmu:


W kwestii wynajmu proszę kontaktować się z Panią Agnieszką Miądlicką pod numerem 795348324 lub mailowo: agnieszka.miadlicka@mosirplock.pl


Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!

#orlenarena #sport #rekreacja #aktywność #bądźaktywnyfizycznie #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KARTA ABONAMENTOWA

SKORZYSTAJ Z BONUSÓW I WYKORZYSTAJ JE NA NASZYCH OBIEKTACH!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PŁOCKA KARTA MIESZKAŃCA

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻEK DLA MIESZKAŃCÓW PŁOCKA!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INTERNETOWY PANEL KLIENTA


Dołącz do newslettera >
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content