Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

 • First Slide

Siłownia Arena

Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała

Zobacz więcej
Siłownia Arena

ORLEN ARENA

ORLEN ARENA jest miejscem dającym możliwości działania dużej grupie ludzi zainteresowanych propagowaniem idei sportu masowego i zawodowego

Zobacz więcej
ORLEN ARENA

Wspinaczka

Zapraszamy do skorzystania ze ścianki wspinaczkowej, która znajduje się w naszej ORLEN ARENIE

Zobacz więcej
Wspinaczka

Podolanka

Komfortowy i bezpieczny obiekt przyjazny dla rodzin. Basen sportowy, niecka rekreacyjna, brodzik dla dzieci, sauna oraz wodna zjeżdżalnia zapewniają idealne (...)

Zobacz więcej
Podolanka

Jagiellonka

Dwie niecki, sportowa i rekreacyjna, sprawiają, że Jagiellonka jest idealnym obiektem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zobacz więcej
Jagiellonka

Kobylanka

Kameralny obiekt idealny dla milośników spokojnego pływania

Zobacz więcej
Kobylanka

Stoczniowiec

Boisko spełnia standardy zgodne z przepisami licencyjnymi PZPN dla klubów III ligi

Zobacz więcej
Stoczniowiec

Stadion Miejski

Na obiekcie trenują piłkarze nożni, lekkoatleci, tenisiści ziemni, triathloniści i przedstawiciele wielu innych dyscyplin sportowych

Zobacz więcej
Stadion Miejski

Stadion Borowiczki

Pełnowymiarowe boisko naturalne oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej

Zobacz więcej
Stadion Borowiczki

Plac Dąbrowskiego

Na obiekcie znajduje się sala sportowa z ringiem sportowym oraz zielony teren rekreacyjny

Zobacz więcej
Plac Dąbrowskiego

Orlik Zamenhofa

Na Orliku znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią z trawy syntetycznej oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej.

Zobacz więcej
Orlik Zamenhofa

Korty tenisowe

Nowoczesne kryte korty o nawierzchni akrylowej oraz otwarte korty ceglane

Zobacz więcej
Korty tenisowe
Best Optometrist

Witamy

w MOSiR Płock Sp. z o.o.


Jako spółka funkcjonujemy od 1 stycznia 2017 roku w wyniku połączenia dwóch Jednostek Budżetowych: Centrum Widowiskowo-Sportowego oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Zarządzamy i odpowiadamy za obiekty sportowe w naszym mieście, m.in.: trzy pływalnie (Podolanka, Jagiellonka, Kobylanka), jedna hala widowiskowo-sportowa (Orlen Arena), trzy stadiony (Miejski, Borowiczki, Stoczniowiec), jeden orlik (Zamenhofa), jedna sala sportowa (Plac Dąbrowskiego 2A). Poza obsługą obiektów sportowych zajmujemy się także organizacją imprez sportowych, szkolnych oraz rekreacyjnych, tj. Młodzieżowa Liga Sportowa. Korzystając także z zasobów lokalowych i marketingowych na swoich obiektach wynajmujemy powierzchnie użytkowe oraz reklamowe.

AKTUALNOŚCI

Aktualności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock

"I Ostry Cup" za nami

W dniu 27 listopada na Pływalni Jagiellonka odbyły się ogólnopolskie zawody pływackie - Memoriał Wojciecha (...) ... Czytaj więcej »

Nowy pakiet alertowy obostrzeń

Nowy pakiet alertowy obostrzeń

W związku z pojawieniem się Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. w (...) ... Czytaj więcej »

Memoriał Wojciecha Ostrzyckiego na Jagiellonce

Memoriał Wojciecha Ostrzyckiego na Jagiellonce

W najbliższą sobotę na Pływalni Jagiellonka odbędą się zawody "Ostry Cup - Memoriał Wojciecha Ostrzyckiego (...) ... Czytaj więcej »

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdź najbliższe wydarzenia organizowane przez MOSiR Płock

Wydarzenia

ZOBACZ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

10
12

XXIX Płockie Ergowiosła w ramach MLS

Podczas XXIX Płockich Ergowioseł, które odbędą się w Zespole Szkół Technicznych w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej odbędą się również zawody (...)

SPORT TO MOSiR

MOSiR Płock to SPORT

 • Praktyczne informacje o obiektach MOSiR
  Pływalnia Podolanka Rok budowy: 1999 Pow. użytkowa – 7245,90 m 2, w tym hala basenowa o pow. 1547 m2, Część budynku od strony wschodniej o dwóch kondygnacjach nadziemnych, część od strony zachodniej o trzech kondygnacjach nadziemnych. Budynek przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku pozbawione jakichkolwiek barier architektonicznych. Cały parter budynku i znajdujące się na nim: szatnia główna, kasa, przebieralnie i hala basenowa są na tym samym poziomie co wejście. Ponadto w budynku funkcjonuje winda osobowa. Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z zespołu przebieralni w skład którego wchodzą: 4 wydzielone kabiny (każda przeznaczona dla 4 osób), wózkownia, 2 łazienki z siedziskami przy natryskach i (...) ... Czytaj więcej »
 • Karta abonamentowa MOSiR Płock
  Dzięki naszej karcie abonamentowej możecie Państwo korzystać w łatwy i wygodny sposób z usług naszych obiektów, tj. pływalnie, korty tenisowe czy siłownia. Nasza karta działa na zasadzie karty przepłaconej i jest ważna bezterminowo.   ... Czytaj więcej »
 • Chcesz naprawdę poćwiczyć, a nie tylko iść na siłownię?
  Szukasz miejsca, w którym chcesz aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas…  Siłownia Arena to miejsce, które Ci to gwarantuje.  Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała. Na siłowni znajduje się strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalnie wyposażona strefa cardio, dająca możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego. Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych i daje możliwość prowadzenia wszechstronnych treningów siłowych oraz ćwiczeń kształtujących sylwetkę. Dla zwolenników zajęć zorganizowanych proponujemy trening obwodowy, który jest intensywnym treningiem wytrzymałościowo-siłowym, pomoże osiągnąć lepszą kondycję  fizyczną i przygotować się na „wyczynowe” uprawianie sportu. Kadra wykwalifikowanych instruktorów otoczy Cię opieką, udzieli wskazówek jak (...) ... Czytaj więcej »
 • Karnety dla osób niepełnosprawnych
  W ramach karty osoby z niepełnosprawnością MOSiR Płock, można korzystać z niższych cen biletów wstępu na naszych pływalniach, a także siłowni ARENA. Ceny uzależnione są od obiektu oraz stopnia niepełnosprawności, a w celu wyrobienia karty* dla osób niepełnosprawnych należy złożyć wniosek w Biurze Obsługi: pływalni Podolanka, pływalni Jagiellonka, pływalni Kobylanka, Siłowni ARENA (ORLEN ARENA, wejście k5), Stadionu Miejskiego im. B. Szymańskiego. *wyrobienie karty może potrwać do 5 dni roboczych. Do pobrania: wniosek o wydanie imiennego karnetu osoby niepełnosprawnej MOSiR Płock. Szczegółowe informacje dotyczące cen oraz zasad znajdziecie Państwo tutaj. Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja! #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Czytaj więcej »
Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas