Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

Sala Sportowa

W Sali znajduje się jedyny w mieście stały ring bokserski z lustrem o wymiarach 2 x 5 metrów.

Zobacz więcej
Sala Sportowa

ORLEN ARENA

ORLEN ARENA jest miejscem dającym możliwości działania dużej grupie ludzi zainteresowanych propagowaniem idei sportu masowego i zawodowego.

Zobacz więcej
ORLEN ARENA

Centrum tlenoterapii

Komora hiperbaryczna to leczenie czystym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia ma wiele zastosowań w medycynie

Zobacz więcej
Centrum tlenoterapii

Jagiellonka

Dwie niecki, sportowa i rekreacyjna, sprawiają, że Jagiellonka jest idealnym obiektem dla całej rodziny.

Zobacz więcej
Jagiellonka

Podolanka

Basen sportowy, basen rekreacyjny, sauna, jacuzzi i 72-metrowa rura zjazdowa to tylko część atrakcji, które oferuje największa płocka pływalnia.

Zobacz więcej
Podolanka

Kobylanka

Kameralny obiekt idealny dla milośników spokojnego pływania dłuższych dystansów.

Zobacz więcej
Kobylanka

Orlik Zamenhofa

Na Orliku znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią z trawy syntetycznej oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej.

Zobacz więcej
Orlik Zamenhofa

Stoczniowiec

Syntetyczna płyta boiska spełnia standardy zgodne z przepisami licencyjnymi PZPN dla klubów III ligi.

Zobacz więcej
Stoczniowiec

Stadion Borowiczki

Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej idealne dla młodów sportowców

Zobacz więcej
Stadion Borowiczki

Sobótka

Kąpielisko zlokalizowane nad zalewem Sobótka to idelane miejsce dla miłośników plażowania i nie tylko.

Zobacz więcej
Sobótka

Stadion Miejski

Na obiekcie trenują piłkarze nożni, lekkoatleci, tenisiści ziemni, triathloniści i przedstawiciele wielu inych dyscyplin sporotwych.

Zobacz więcej
Stadion Miejski

Zielony Ogródek

Zielony teren rekreacyjny w samym sercu miasta. Od maja do września odbywają się festiwale, wesela, podsumowania i potańcówki.

Zobacz więcej
Zielony Ogródek
Best Optometrist

Witamy w MOSiR Płock

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji


Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.
MOSiR Płock Sp. z o.o. funkcjonuje od 1 stycznia 2017 roku w wyniku połączenia dwóch Jednostek Budżetowych: Centrum Widowiskowo-Sportowego oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych.  W strukturze znajdują się m.in.: trzy pływalnie, jedna hala widowiskowo-sportowa, trzy stadiony, jeden orlik, jedna sala sportowa. Poza obsługą obiektów sportowych MOSiR zajmuje się także organizacją imprez sportowych, szkolnych oraz rekreacyjnych. MOSiR Płock wynajmuje także na swoich obiektach lokale użytkowe oraz powierzchnię reklamową.

AKTUALNOŚCI

Aktualności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock

Wakacyjna przerwa aerobiku w wodzie

Wakacyjna przerwa aerobiku w wodzie

W najbliższą środę 26 lipca odbędą się ostatnie zajęcia aerobiku w wodzie przed przerwą wakacyjną. Kolejne (...) ... Czytaj więcej »

Utrudnienia na Sobótce

Utrudnienia na Sobótce

Informujemy, że w związku z imprezą Audioriver Festival w dniach 28-31.07.2017r. wypożyczalnia sprzętu wodnego, plażowego (...) ... Czytaj więcej »

Sportowe Lato z MOSiR czyli mnóstwo radości

Sportowe Lato z MOSiR czyli mnóstwo radości

Dobiegł końca kolejny projekt realizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock sp. z o.o. Przez (...) ... Czytaj więcej »

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdź najbliższe wydarzenia organizowane przez MOSiR Płock

Wydarzenia

ZOBACZ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

26
08

IV Szybka Trójka

Mistrzostwa Polski Weteranów na dystansie 3000 metrów odbędą się na Stadionie Miejskim w Płocku. Poniżej link do zapisów, śpieszcie się ilość (...)

SPORT TO MOSiR

MOSiR Płock to SPORT

 • Praktyczne informacje o obiektach MOSiR
  Pływalnia Podolanka Rok budowy: 1999 Pow. użytkowa – 7245,90 m 2, w tym hala basenowa o pow. 1547 m2, Część budynku od strony wschodniej o dwóch kondygnacjach nadziemnych, część od strony zachodniej o trzech kondygnacjach nadziemnych. Budynek przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku pozbawione jakichkolwiek barier architektonicznych. Cały parter budynku i znajdujące się na nim: szatnia główna, kasa, przebieralnie i hala basenowa są na tym samym poziomie co wejście. Ponadto w budynku funkcjonuje winda osobowa. Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z zespołu przebieralni w skład którego wchodzą: 4 wydzielone kabiny (każda przeznaczona dla 4 osób), wózkownia, 2 łazienki z siedziskami przy natryskach i (...) ... Czytaj więcej »
 • Karnety dla osób niepełnosprawnych
  Do pobrania wniosek dla osób niepełnosprawnych ... Czytaj więcej »
 • Płocka Olimpiada Młodzieży 2017
  Zawody sportowe, w których udział biorą dzieci i młodzież z płockich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Reprezentacje szkół w okresie od października do końca kwietnia rywalizują w 11 dyscyplinach sportowych: koszykówka - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne unihokej - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne siatkówka - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne piłka ręczna - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne piłka nożna - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne pływanie - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne lekkoatletyka - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne tenis stołowy - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne badminton - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne wioślarstwo - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne biegi przełajowe - Szkoły Podstawowe, Gimnazjalne, Ponadgimnazjalne POM 2017 informator nr 1/2017 Współzawodnictwo Szkół Podstawowych ... Czytaj więcej »
 • Chcesz naprawdę poćwiczyć, a nie tylko iść na siłownię?
  Szukasz miejsca, w którym chcesz aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas…  Siłownia Arena to miejsce, które Ci to gwarantuje.  Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała. Na siłowni znajduje się strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalnie wyposażona strefa cardio, dająca możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego. Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych i daje możliwość prowadzenia wszechstronnych treningów siłowych oraz ćwiczeń kształtujących sylwetkę. Dla zwolenników zajęć zorganizowanych proponujemy trening obwodowy, który jest intensywnym treningiem wytrzymałościowo-siłowym, pomoże osiągnąć lepszą kondycję  fizyczną i przygotować się na „wyczynowe” uprawianie sportu. Kadra wykwalifikowanych instruktorów otoczy Cię opieką, udzieli wskazówek jak (...) ... Czytaj więcej »
Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86