Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

 • First Slide
 • First Slide
 • First Slide
 • First Slide
 • First Slide
 • First Slide
 • First Slide

Siłownia Arena

Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała.

Zobacz więcej
Siłownia Arena

ORLEN ARENA

ORLEN ARENA jest miejscem dającym możliwości działania dużej grupie ludzi zainteresowanych propagowaniem idei sportu masowego i zawodowego.

Zobacz więcej
ORLEN ARENA

Terapia tlenem

Komora hiperbaryczna to leczenie czystym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia

Zobacz więcej
Terapia tlenem

Jagiellonka

Dwie niecki, sportowa i rekreacyjna, sprawiają, że Jagiellonka jest idealnym obiektem dla całej rodziny.

Zobacz więcej
Jagiellonka

Podolanka

Basen sportowy, basen rekreacyjny, sauna, jacuzzi i 72-metrowa rura zjazdowa to tylko część atrakcji, które oferuje największa płocka pływalnia.

Zobacz więcej
Podolanka

Kobylanka

Kameralny obiekt idealny dla milośników spokojnego pływania dłuższych dystansów.

Zobacz więcej
Kobylanka

CTR - dla pacjenta

Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne - DLA PACJENTA

Zobacz więcej
CTR - dla pacjenta

Stoczniowiec

Syntetyczna płyta boiska spełnia standardy zgodne z przepisami licencyjnymi PZPN dla klubów III ligi.

Zobacz więcej
Stoczniowiec

Boiska

Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej na Borowiczkach oraz Orlik Zamenhofa ze sztuczną nawierzchnią z trawy syntetycznej.

Zobacz więcej
Boiska

Zielony Ogródek

Zielony teren rekreacyjny w samym sercu miasta. Od maja do września odbywają się festiwale, wesela, podsumowania i potańcówki.

Zobacz więcej
Zielony Ogródek

Stadion Miejski

Na obiekcie trenują piłkarze nożni, lekkoatleci, tenisiści ziemni, triathloniści i przedstawiciele wielu inych dyscyplin sporotwych.

Zobacz więcej
Stadion Miejski

Sala Sportowa

W Sali znajduje się jedyny w mieście stały ring bokserski z lustrem o wymiarach 2 x 5 metrów.

Zobacz więcej
Sala Sportowa
Best Optometrist

Witamy w MOSiR Płock

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji


Witamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.
MOSiR Płock Sp. z o.o. funkcjonuje od 1 stycznia 2017 roku w wyniku połączenia dwóch Jednostek Budżetowych: Centrum Widowiskowo-Sportowego oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych.  W strukturze znajdują się m.in.: trzy pływalnie, jedna hala widowiskowo-sportowa, trzy stadiony, jeden orlik, jedna sala sportowa. Poza obsługą obiektów sportowych MOSiR zajmuje się także organizacją imprez sportowych, szkolnych oraz rekreacyjnych. MOSiR Płock wynajmuje także na swoich obiektach lokale użytkowe oraz powierzchnię reklamową.

AKTUALNOŚCI

Aktualności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock

XIII Płocka Liga Piłkarska

XIII Płocka Liga Piłkarska

20.02.2018 r punktualnie o godzinie 14 odbyło się losowanie grup eliminacyjnych XIII Płockiej Ligi Piłkarskiej. GRUPA (...) ... Czytaj więcej »

Udogodnienie dla osób niepełnosprawnych

Udogodnienie dla osób niepełnosprawnych

Od tego roku osoby niepełnosprawne mogą korzystać z obiektów MOSiR Płock na podstawie legitymacji osoby (...) ... Czytaj więcej »

Zapraszamy na kurs Piękna i bezpieczna II edycja

Zapraszamy na kurs Piękna i bezpieczna II edycja

Tematem przewodnim kursu będą napady i rabunki. W tej edycji skupimy się na skutecznych obronach przed (...) ... Czytaj więcej »

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdź najbliższe wydarzenia organizowane przez MOSiR Płock

Wydarzenia

ZOBACZ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

25
02

Orlen Wisła Płock - Rhein - Neckar Lowen

Mecz w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów

26
02

Finał piłki ręcznej dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

W ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej w ZST 70 odbędzie się Finał piłki ręcznej dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

26
02

Eliminacje unihokeja dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

W Gimnazjum nr 4 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej odbędą się eliminacje unihokeja dziewcząt gr. A Szkół Gimnazjalnych

SPORT TO MOSiR

MOSiR Płock to SPORT

 • Praktyczne informacje o obiektach MOSiR
  Pływalnia Podolanka Rok budowy: 1999 Pow. użytkowa – 7245,90 m 2, w tym hala basenowa o pow. 1547 m2, Część budynku od strony wschodniej o dwóch kondygnacjach nadziemnych, część od strony zachodniej o trzech kondygnacjach nadziemnych. Budynek przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku pozbawione jakichkolwiek barier architektonicznych. Cały parter budynku i znajdujące się na nim: szatnia główna, kasa, przebieralnie i hala basenowa są na tym samym poziomie co wejście. Ponadto w budynku funkcjonuje winda osobowa. Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z zespołu przebieralni w skład którego wchodzą: 4 wydzielone kabiny (każda przeznaczona dla 4 osób), wózkownia, 2 łazienki z siedziskami przy natryskach i (...) ... Czytaj więcej »
 • Karnety dla osób niepełnosprawnych
  Do pobrania wniosek dla osób niepełnosprawnych Od 2018 roku niepełnosprawni mogą korzystać z obiektów MOSiR Płock na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej oraz jak dotąd, karnetu wydanego przez Zarząd Spółki. Dzięki zmianie osoby nie muszą oczekiwać na wyrobienie karnetu i będą mogły korzystać z samej legitymacji. Obowiązek wyrabiania karnetów nadal obowiązuje osoby niepełnosprawne, które chcą korzystać z obiektów wraz z opiekunem. W celu wyrobienia karnetu niezbędne jest przedłożenie orzeczenia o niepełnosprawności. Przypominamy! Osoby niepełnosprawne mogą korzystać w cenie 1,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę z następujących obiektów MOSiR Płock: Pływalnia Podolanka, Pływalnia Jagiellonka, Pływalnia Kobylanka oraz Stadion Miejski (dotyczy kortów w sezonie letnim).  Natomiast na Siłowni (...) ... Czytaj więcej »
 • Młodzieżowa Liga Sportowa
    Zawody sportowe, w których udział biorą dzieci i młodzież z płockich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018. Reprezentacje szkół w okresie od października do połowy czerwca rywalizują w 14 dyscyplinach sportowych: koszykówka unihokej  siatkówka   piłka ręczna   piłka nożna   pływanie  lekkoatletyka   tenis stołowy   badminton  wioślarstwo   biegi przełajowe  szachy ultimate frisbee triathlon Bieżące informacje oraz wyniki w zakładce MLS ... Czytaj więcej »
 • Chcesz naprawdę poćwiczyć, a nie tylko iść na siłownię?
  Szukasz miejsca, w którym chcesz aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas…  Siłownia Arena to miejsce, które Ci to gwarantuje.  Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała. Na siłowni znajduje się strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalnie wyposażona strefa cardio, dająca możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego. Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych i daje możliwość prowadzenia wszechstronnych treningów siłowych oraz ćwiczeń kształtujących sylwetkę. Dla zwolenników zajęć zorganizowanych proponujemy trening obwodowy, który jest intensywnym treningiem wytrzymałościowo-siłowym, pomoże osiągnąć lepszą kondycję  fizyczną i przygotować się na „wyczynowe” uprawianie sportu. Kadra wykwalifikowanych instruktorów otoczy Cię opieką, udzieli wskazówek jak (...) ... Czytaj więcej »
Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86