Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

 • First Slide
 • First Slide
 • First Slide

Siłownia Arena

Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała

Zobacz więcej
Siłownia Arena

ORLEN ARENA

ORLEN ARENA jest miejscem dającym możliwości działania dużej grupie ludzi zainteresowanych propagowaniem idei sportu masowego i zawodowego

Zobacz więcej
ORLEN ARENA

Korty tenisowe

Nowoczesne kryte korty o nawierzchni akrylowej oraz otwarte korty ceglane

Zobacz więcej
Korty tenisowe

Jagiellonka

Dwie niecki, sportowa i rekreacyjna, sprawiają, że Jagiellonka jest idealnym obiektem dla całej rodziny

Zobacz więcej
Jagiellonka

Podolanka

Basen sportowy, basen rekreacyjny, sauna, jacuzzi i 72-metrowa rura zjazdowa to tylko część atrakcji, które oferuje największa płocka pływalnia

Zobacz więcej
Podolanka

Kobylanka

Kameralny obiekt idealny dla milośników spokojnego pływania

Zobacz więcej
Kobylanka

Stoczniowiec

Syntetyczna płyta boiska spełnia standardy zgodne z przepisami licencyjnymi PZPN dla klubów III ligi

Zobacz więcej
Stoczniowiec

Stadion Miejski

Na obiekcie trenują piłkarze nożni, lekkoatleci, tenisiści ziemni, triathloniści i przedstawiciele wielu innych dyscyplin sportowych

Zobacz więcej
Stadion Miejski

Boiska

Boisko wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej na Borowiczkach oraz Orlik Zamenhofa ze sztuczną nawierzchnią z trawy syntetycznej

Zobacz więcej
Boiska

Plac Dąbrowskiego

Na obiekcie znajduje się sala sportowa z ringiem sportowym oraz zielony teren rekreacyjny

Zobacz więcej
Plac Dąbrowskiego

CTR i grota solna

Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne - DLA PACJENTA Terapia pedagogiczno-psychologiczna

Zobacz więcej
CTR i grota solna

Terapia tlenem

Komora hiperbaryczna to urządzenie przeznaczone do terapii tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia

Zobacz więcej
Terapia tlenem
Best Optometrist

Witamy

w MOSiR Płock Sp. z o.o.


Jako spółka funkcjonujemy od 1 stycznia 2017 roku w wyniku połączenia dwóch Jednostek Budżetowych: Centrum Widowiskowo-Sportowego oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Zarządzamy i odpowiadamy za obiekty sportowe w naszym mieście, m.in.: trzy pływalnie (Podolanka, Jagiellonka, Kobylanka), jedna hala widowiskowo-sportowa (Orlen Arena), trzy stadiony (Miejski, Borowiczki, Stoczniowiec), jeden orlik (Zamenhofa), jedna sala sportowa (Plac Dąbrowskiego 2A). Poza obsługą obiektów sportowych zajmujemy się także organizacją imprez sportowych, szkolnych oraz rekreacyjnych, tj. Młodzieżowa Liga Sportowa. Korzystając także z zasobów lokalowych i marketingowych na swoich obiektach wynajmujemy powierzchnie użytkowe oraz reklamowe.

AKTUALNOŚCI

Aktualności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock

CTR czynne krócej

CTR czynne krócej

Informujemy, że Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne w dniu 20 września czynne będzie do godz. 16.00.   Sport (...) ... Czytaj więcej »

Remont dolnego poziomu parkingu

Remont dolnego poziomu parkingu

Informujemy, że od dnia dzisiejszego przez najbliższe dwa tygodnie na parkingu dolnym odbywać się będzie (...) ... Czytaj więcej »

Siłownia Arena - godziny otwarcia

Siłownia Arena - godziny otwarcia

Pamiętajcie, że od 1 września zmieniły się godziny pracy naszej Siłownia ARENA na następujące: poniedziałki - (...) ... Czytaj więcej »

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdź najbliższe wydarzenia organizowane przez MOSiR Płock

Wydarzenia

ZOBACZ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

28
09

39. Bieg Soczewka z BOP

39. Bieg Soczewka z BOP bieg główny na dystansie 11,6 km odbędzie się w ramach cyklu Grand Prix. Więcej na Grand (...)

SPORT TO MOSiR

MOSiR Płock to SPORT

 • Praktyczne informacje o obiektach MOSiR
  Pływalnia Podolanka Rok budowy: 1999 Pow. użytkowa – 7245,90 m 2, w tym hala basenowa o pow. 1547 m2, Część budynku od strony wschodniej o dwóch kondygnacjach nadziemnych, część od strony zachodniej o trzech kondygnacjach nadziemnych. Budynek przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku pozbawione jakichkolwiek barier architektonicznych. Cały parter budynku i znajdujące się na nim: szatnia główna, kasa, przebieralnie i hala basenowa są na tym samym poziomie co wejście. Ponadto w budynku funkcjonuje winda osobowa. Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z zespołu przebieralni w skład którego wchodzą: 4 wydzielone kabiny (każda przeznaczona dla 4 osób), wózkownia, 2 łazienki z siedziskami przy natryskach i (...) ... Czytaj więcej »
 • Karta abonamentowa MOSiR Płock
  Dzięki naszej karcie abonamentowej możecie Państwo korzystać w łatwy i wygodny sposób z usług naszych obiektów, tj. pływalnie, korty tenisowe czy siłownia. Nasza karta działa na zasadzie karty przepłaconej i jest ważna bezterminowo.   ... Czytaj więcej »
 • Chcesz naprawdę poćwiczyć, a nie tylko iść na siłownię?
  Szukasz miejsca, w którym chcesz aktywnie i w miłej atmosferze spędzić czas…  Siłownia Arena to miejsce, które Ci to gwarantuje.  Przestrzenna, ponad 400 metrowa powierzchnia, wyposażona została w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczny i skuteczny trening całego ciała. Na siłowni znajduje się strefa wolnych ciężarów oraz profesjonalnie wyposażona strefa cardio, dająca możliwość kompleksowego treningu kondycyjnego. Ilość urządzeń pozwala na doskonalenie wszystkich grup mięśniowych i daje możliwość prowadzenia wszechstronnych treningów siłowych oraz ćwiczeń kształtujących sylwetkę. Dla zwolenników zajęć zorganizowanych proponujemy trening obwodowy, który jest intensywnym treningiem wytrzymałościowo-siłowym, pomoże osiągnąć lepszą kondycję  fizyczną i przygotować się na „wyczynowe” uprawianie sportu. Kadra wykwalifikowanych instruktorów otoczy Cię opieką, udzieli wskazówek jak (...) ... Czytaj więcej »
 • Karnety dla osób niepełnosprawnych
  Do pobrania wniosek dla osób niepełnosprawnych Od 2018 roku niepełnosprawni mogą korzystać z obiektów MOSiR Płock na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej oraz jak dotąd, karnetu wydanego przez Zarząd Spółki. Dzięki zmianie osoby nie muszą oczekiwać na wyrobienie karnetu i będą mogły korzystać z samej legitymacji. Obowiązek wyrabiania karnetów nadal obowiązuje osoby niepełnosprawne, które chcą korzystać z obiektów wraz z opiekunem. W celu wyrobienia karnetu niezbędne jest przedłożenie orzeczenia o niepełnosprawności. Przypominamy! Osoby niepełnosprawne mogą korzystać w cenie 1,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę z następujących obiektów MOSiR Płock: Pływalnia Podolanka, Pływalnia Jagiellonka, Pływalnia Kobylanka oraz Stadion Miejski (dotyczy kortów w sezonie letnim).  Natomiast na Siłowni (...) ... Czytaj więcej »
Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86