Logo MOSiR Płock
0,00 
Ikona home - odnośnik do strony głównejBIP - odnośnik do BIP MOSiR

Czas na tenis!

Rozpoczął się okres wiosenno-letni, a razem z nim czas na otworzenie odkrytych kortów tenisowych na terenie Stadionu Miejskiego im. Bernarda Szymańskiego!


To idealne rozwiązanie dla miłośników tenisa ziemnego na świeżym powietrzu oraz dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej!


Nasze korty dostępne są do użytku od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-22:00 oraz soboty, niedziele i święta zgodnie z czasem funkcjonowania Stadionu Miejskiego.


Na miejscu oferujemy wypożyczenie rakiety tenisowej w cenie 5 złotych brutto za 60 minut oraz maszyny do treningu indywidualnego – w cenie kortu.


Dodatkowo, z przyjemnością informujemy, że na terenie obiektu honorujemy beneficjentów karty Multisport i pakietu Medicover.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i spróbowania swoich sił na pięciu, profesjonalnie przygotowanych kortach tenisowych.


Czas na sport, czas na tenis!

Inne wiadomości:

Aquapark Płock poszukuje osób do swojego zespołu!

Pragniemy poinformować, iż zatrudnimy osobę do obsługi zjeżdżalni.  Praca w systemie zmianowym 7 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych (od […]

Czytaj więcej
Sportowe zajęcia w MOSiR!

Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejny raz przygotowaliśmy zajęcia sportowe w okresie wakacyjnym dla dzieci w wieku 7 - 11 […]

Czytaj więcej
Wybory na Podolance

Pragniemy poinformować Państwa, że w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego w dniu 9 czerwca 2024 roku wejście na Pływalnię […]

Czytaj więcej

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KARTA ABONAMENTOWA

SKORZYSTAJ Z BONUSÓW I WYKORZYSTAJ JE NA NASZYCH OBIEKTACH!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PŁOCKA KARTA MIESZKAŃCA

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻEK DLA MIESZKAŃCÓW PŁOCKA!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INTERNETOWY PANEL KLIENTA


Dołącz do newslettera >
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content