Logo MOSiR Płock
0,00 
Ikona home - odnośnik do strony głównejBIP - odnośnik do BIP MOSiR

Ponowny incydent na Podolance

Informujemy, że ponownie zmuszeni jesteśmy wyłączyć z użytkowania nieckę rekreacyjną na naszej pływalni Podolanka, w wyniku takiego samego incydentu jaki miał miejsce w dniu 10 marca 2024 r.


Wyłączenie następuje zgodnie z par. 3 ust. 1 pkt 1 lit c) Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. z 2015 r. poz. 2016).


Obsługa pływalni podjęła wymagane działania, a cała sytuacja została zgłoszona do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Niecka zostanie uruchomiona po uzyskaniu pozytywnej oceny jakości wody basenowej wydanej przez PSSE w Płocku.


W związku z powyższym wszystkie zajęcia odbywające się na niecce zostają odwołane do momentu uruchomienia niecki rekreacyjnej, a na ten czas wprowadzamy rabat w wysokości 30% dla wszystkich Klientów do czasu funkcjonowania pływalni w pełnym zakresie.


Jednocześnie prosimy o wspólne monitorowanie i zgłaszanie obsłudze lub ratownikom podobnych zachowań, ponieważ Nam wszystkim powinno zależeć, aby pływalnia była w pełni dostępna.


Jest to dla nas problematyczne zarówno z uwagi na brak możliwości udostępnienia Wam obiektu, jak i koszty związane z czynnościami czyszczącymi nieckę, m.in. wymiana wody oraz badania.

Inne wiadomości:

Otwarcie Aquaparku już w sobotę

27 kwietnia o godzinie 6:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Aquaparku przy ulicy Miodowej 13A. Aquapark będzie czynny codziennie, także w weekendy […]

Czytaj więcej
Awaria jacuzzi

Informujemy, że jacuzzi w strefie SPA na naszej Pływalni Podolanka uległo awarii i jest nieczynne do odwołania Zakochaj się w […]

Czytaj więcej
Turniej tenisowy na kortach MOSiR

W dniach 18 - 25 kwietnia na naszych kortach tenisowych odbędzie się XXIX PLOCK ORLEN POLISH OPEN ITF FUTURES organizowany […]

Czytaj więcej

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ JE NA NAGRODY!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KARTA ABONAMENTOWA

SKORZYSTAJ Z BONUSÓW I WYKORZYSTAJ JE NA NASZYCH OBIEKTACH!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PŁOCKA KARTA MIESZKAŃCA

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻEK DLA MIESZKAŃCÓW PŁOCKA!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INTERNETOWY PANEL KLIENTA


Dołącz do newslettera >
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content