Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

AKTUALNOŚCI

Zjeżdżalnia na Podolance nieczynna

Informujemy, iż z przyczyn technicznych zjeżdżalnia na Podolance jest nieczynna do środy 27.10.2021. Zapraszamy do korzystania z pozostałych atrakcji naszego obiektu.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #woda #basen #jacuzzi #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

Do końca spisu zostało kilka dni. Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz, blokując infolinię i punkty spisowe. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy. Najprostszą i najwygodniejszą metodą udziału w spisie jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany. Do końca września jest również możliwość spisania się przez telefon. To odpowiednia opcja dla osób, które nie mają komputera z Internetem lub wolą mieć wsparcie rachmistrza. Ze względu na bardzo duże obciążenie infolinii, zmieniono zasady jej funkcjonowania. Wystarczy zadzwonić pod nr 22 279 99 99, postępować zgodnie z komunikatami i na koniec zostawić swój nr telefonu. (...) ... Więcej »

Co stracisz, jeśli się nie spiszesz

Narodowy Spis Powszechny to wyjątkowa i jedyna na 10 lat szansa, aby Polacy mogli pokazać, jaka naprawdę jest ich sytuacja osobista, rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa. Dlatego jeśli wciąż zwlekasz ze spisem, to miej świadomość strat, na jakie narażasz siebie, swoją rodzinę i swoją gminę, jeśli zaniedbasz ten ustawowy obowiązek. Udział w spisie nie jest dla Ciebie wielkim obciążeniem – wystarczy 10 minut i zrobione! Nie powinieneś się zatem usprawiedliwiać brakiem czasu. Co więcej, jeśli nie weźmiesz udziału w spisie, to nie statystycy i urzędnicy będą pokrzywdzeni, lecz Ty sam oraz Twoja rodzina. Będzie trudniej o nową szkołę, autobus albo remont drogi Planowanie infrastruktury publicznej musi być oparte na rzetelnych i miarodajnych danych. Jeśli się nie spiszesz i podobnie zrobią inni mieszkańcy Twojej gminy, (...) ... Więcej »

Płock za pół ceny 2021

Już w najbliższy weekend 24-26 września 2021 r. odbędzie się akcja Płock za pół ceny. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę do wykorzystania na naszych obiektach: Pływalnia Jagiellonka: bilet normalny w cenie 5,00 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz 6,50 zł (godz. 8:00-20:00), bilet ulgowy w cenie 3,50 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz  4,50 zł (godz. 8:00-20:00). Pływalnia Podolanka: bilet normalny w cenie 5,50 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz 7,50 zł (godz. 8:00-20:00), bilet ulgowy w cenie 4,00 zł (godz. 6:00-8:00 oraz 20:00-22:00) oraz  5,50 zł (godz. 8:00-20:00). Siłownia ARENA - bilet jednorazowy w cenie 6,00 zł. Ścianka wspinaczkowa: bilet normalny w cenie 12,50 zł (piątek) oraz 15,00 zł (sobota-niedziela), bilet ulgowy w cenie 10,00 zł (piątek) oraz 12,50 zł (sobota-niedziela), bilet ulgowy w cenie 20,00 zł (...) ... Więcej »

Otylia Swim Tour na Podolance

Już w najbliższą niedzielę 19 września na Pływalni Podolanka odbędzie się impreza Otylia Swim Tour. Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych w całym kraju. W każdym spotkaniu udział biorą młodzi adepci pływania, którzy przemieszczają się co najmniej dwoma stylami pływackimi (grzbietowy i dowolny). Warsztaty są skierowane także do rodziców i trenerów. Dla każdej z tych grup odbywają się zajęcia z odpowiednio sprofilowaną wiedzą. W związku z imprezą nasza Pływalnia będzie czynna w niedzielę od godziny 16.00   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #woda #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Jak spisać się szybko?

Już wrzesień, a Ty wciąż się nie spisałeś? Sprawdź, jak możesz wypełnić obowiązek spisowy szybko, bezpiecznie i wtedy, kiedy chcesz. Najprostszą i najwygodniejszą metodą jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany. Formularz możesz wypełnić dla wszystkich osób, z którymi mieszkasz (np. małżonek, dzieci). Do wypełnienia formularza nie musisz się specjalnie przygotowywać, ale miej pod ręką swój numer PESEL (i domowników, jeśli wypełniasz ich formularze). Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, przypomnij sobie, w którym roku budynek został oddany do użytkowania. Jeśli masz taką możliwość, pomóż starszym członkom Twojej rodziny w wypełnieniu formularza lub, jeśli wyrażą zgodę, zrób to za nich. Dla seniorów kontakt z rachmistrzem może budzić lęk i obawę o swoje bezpieczeństwo. Jak można się (...) ... Więcej »

Zapraszamy na Podolankę

Informujemy, że jesteśmy już dla Was otwarci, usterka naprawiona, zapraszamy do korzystania z pływalni Podolanka. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż z przyczyn technicznych zjeżdżalnia na Podolance jest nieczynna. Zapraszamy do korzystania z pozostałych atrakcji naszego obiektu.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #woda #basen #jacuzzi #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Podolanka nieczynna

Informujemy, iż z przyczyn technicznych pływalnia Podolanka jest dziś nieczynna. Zapraszamy do korzystania z pozostałych naszych obiektów. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

MOSiR-owy plan lekcji

Po okresie wakacyjnym nadszedł czas, aby wrócić do szkolnych ławek. MOSiR Płock przygotował dla Was unikatowe plany lekcyjne! Łapcie plany do pobrania ➡️ plan lekcyjny Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   ... Więcej »

Zapraszamy na Turniej Dzikich Drużyn!

Już 30-31 sierpnia zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłkarskim "Dzikich Drużyn", który odbędzie się na Orliku Zamenhofa. Turniej dedykowany jest dla chłopców oraz dziewcząt urodzonych w latach 2005 - 2008, a każdy zespół musi posiadać pełnoletniego opiekuna zespołu. Aby wziąć udział w turnieju wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy na adres orlik@mosirplock.pl, zadzwonić pod nr tel 24 3662640 lub zgłosić zespół osobiście na Orliku Zamenhofa u Animatora Adama Ablewskiego. Regulamin turnieju   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!      #aktywnywypoczynek #zajęciasportowe #wakacjewmieście #piłka #piłkanożna #dzikiezespoły #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas