Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

Usterka na Jagiellonce

Informujemy, że w wyniku chwilowej awarii, do końca dzisiejszego dnia niecka rekreacyjna na pływalni Jagiellonka będzie nieczynna. W związku z tym ceny biletów będą obniżone o 50% Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z niecki sportowej.   #jagiellonka #awaria #naprawa #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Mikołaj na wodzie!

  Już za tydzień, 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na nasze pływalnie. W godzinach 15.00 - 18.00 czekać na Was będzie zdrowy i smaczny poczęstunek od Św. Mikołaja. Dodatkowo dla osób uczących się do 25 roku życia w godz. 15.00 - 20.00 obowiązywać będzie bilet wakacyjny, czyli 50% biletu ulgowego.   Do zobaczenia! #mikołajnawodzie #mikołajki #6grudnia #pływalniemiejskie #podolanka #jagiellonka #kobylanka #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Narodowe Święto Niepodległości sprawdź pracę obiektów

Informujemy, że w dniu 11 listopada 2019 r. (Narodowe Święto Niepodległości) będą czynne dwa nasze obiekty: Pływalnia Podolanka 11.00 - 19.00 Stadion Miejski 14.00 - 22.00   ... Więcej »

20 lat pływalni PODOLANKA!

Już w najbliższy weekend (8.11 - 10.11) zapraszamy do wspólnego świętowania 20-lecia naszej pływalni PODOLANKA! W piątek, 8 listopada, w godz. 15.00 - 18.00 zapraszamy do zabawy pod nazwą "20 pytań z okazji 20-lecia pływalni Podolanka", w ramach której będzie można wygrać drobne upominki od MOSiR Płock, w tym korzystanie z pływalni za 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę! Dodatkowo w dniach 9-10 listopada dla dzieci i młodzieży uczącej się do 25 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej, obowiązywać będzie bilet wakacyjny, czyli 50% biletu ulgowego!   Zapraszamy do wspólnego świętowania! #podolanka #woda #basen #20latpodolanki #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Wszystkich Świętych - obiekty nieczynne

Informujemy, że w dniu 1 listopada 2019 r. (Wszystkich Świętych) nasze obiekty będą nieczynne. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług od 2 listopada. ... Więcej »

Nowa funkcjonalnosć karty abonamentowej!

  Od 7 października 2019 r. możecie w prosty i wygodny sposób doładowywać swoje karty abonamentowe przez internet! Szczegóły oraz instrukcja jak zarządzać swoimi kartami na stronie karta abonamentowa.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kartaabonamentowa #abonament #obiekty #pływalnie #siłownia #kortytenisowe #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Płockie Targi Rodziny Senior 2019

  Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja! Zapraszamy wszystkich na Płockie Targi Rodziny Senior 2019, które odbędą się w najbliższą sobotę w Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów. Nasze stoisko znajdziecie w strefie zdrowia i urody na poziomie -1.   Do zobaczenia! #plock_ngo #plockietargirodziny #senior #seniorka #senioriada #plock_official #spor #rekreacja #zdrowie #regeneracja #mosirplock     ... Więcej »

Wyłączenie niecki rekreacyjnej - pływalnia Jagiellonka

Informujemy, że do końca dzisiejszego dnia niecka rekreacyjna na pływalni Jagiellonka będzie nieczynna. W związku z tym udzielamy 33% rabat na wejście na naszą pływalnię. Rabat udzielany jest za każdą rozpoczęta godzinę korzystania z pływalni.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #jagiellonka #basen #pływalnia #woda #rabat #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Płock za pół ceny!

  Już w najbliższy weekend odbędzie się akcja Płock za pół ceny!   Z tej okazji przygotowaliśmy dla was: jednorazowe wejście na naszą Siłownię ARENA w cenie 6 zł, godzinne wejście na naszą Grotę Solną w cenie 8 zł, darmowe wejście na ściankę wspinaczkową w naszej Orlen Arenie.   Więcej informacji o akcji na stronie Płock za pół ceny.   #PakujSięDoPłocka #siłowniaarena #grotasolna #ściankawspinaczkowa #plock #mosirplock #sport #rekreacja #zdrowie #regeneracja         ... Więcej »

CTR czynne krócej

Informujemy, że Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne w dniu 20 września czynne będzie do godz. 16.00.   Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja!   #ctr #centrum #zdrowie #regeneracja #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86