Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

AKTUALNOŚCI

Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?

Spis jest naprawdę łatwy! Wystarczy wejść na stronę internetową Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) oraz skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji spisowej. Zrób to jak najszybciej! Z obowiązku spisowego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) możemy się wywiązać już od 1 kwietnia. Wtedy zacznie działać aplikacja spisowa NSP 2021 – podstawowa i OBOWIĄZKOWA metoda spisu. Nie warto z tym zwlekać! Do aplikacji zalogujemy się korzystając z Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej lub podając numer PESEL wraz z nazwiskiem rodowym matki. Dla cudzoziemców bez numeru PESEL przewidziano odrębny tryb logowania z wykorzystaniem poczty e-mail. Nie masz komputera? Pomogą urzędnicy. Osoby, które nie mają komputera lub telefonu z internetem, mogą poprosić o pomoc najbliższych lub udać się do Urzędu Gminy lub Miasta i (...) ... Więcej »

Ankieta - pływalnia Podolanka!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej funkcjonowania naszej Pływalni Podolanka! Chcemy poznać Twoją opinię i dostosować obiekt do Twoich oczekiwań! Ankieta dostępna jest tutaj. Zmieniamy się dla Ciebie! #sporttomosir #mosirtosport #mosirplock   ... Więcej »

Zamknięcie obiektów od 27 marca

Zgodnie z zaostrzeniem obostrzeń  powołując się na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że: - nasze obiekty dla klientów indywidualnych będą zamknięte, - z naszych pływalni korzystać mogą jedynie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych. W celu ustalenia szczegółów wynajmu pływalni dla zawodników kadry prosimy o kontakt z pływalnią Kobylanka. - z pozostałych obiektów mogą korzystać zawodnicy wyłącznie w przypadku sportu zawodowego w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w (...) ... Więcej »

Już za miesiąc spis powszechny!

    1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy. Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu. Aplikacja spisowa będzie dostępna od 1 kwietnia na stronie internetowej https://spis.gov.pl/. Wprowadzane podczas spisu dane będą odpowiednio zabezpieczone i widoczne wyłącznie dla upoważnionych pracowników statystyki publicznej. Informacje o konkretnych osobach nie będą nikomu udostępniane. Gwarantuje to tajemnica statystyczna i groźba konsekwencji prawnych. Do publicznej wiadomości zostaną przekazane jedynie wartości zagregowane mówiące np. o średniej wielkości gospodarstwa domowego w danej gminie. Spis powszechny to jedyne badanie, gdzie w sposób kompleksowy zbiera się informacje o rodzinach, migracjach, niepełnosprawności, wykształceniu czy (...) ... Więcej »

Nowe wytyczne Rządu

Zgodnie z zaostrzeniem obostrzeń w województwie mazowieckim od dnia 15 marca do 28 marca 2021 r. powołując się na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że: - nasze obiekty dla klientów indywidualnych będą zamknięte, - z naszych pływalni korzystać mogą jedynie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych. W celu ustalenia szczegółów wynajmu pływalni dla zawodników kadry prosimy o kontakt z pływalnią Kobylanka. - z pozostałych obiektów – wyłącznie w przypadku sportu zawodowego w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 (...) ... Więcej »

Winda uruchomiona

Informujemy, iż winda dla osób niepełnosprawnych na pływalni Podolanka została ponownie uruchomiona. Zapraszamy również do korzystania z pozostałych atrakcji naszego obiektu. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   #podolanka #woda #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Usterka windy na Podolance

Informujemy, iż winda dla osób niepełnosprawnych na pływalni Podolanka uległa awarii. Planowany termin usunięcia usterki to 13 marca 2021 roku, poinformujemy Państwa o ponownym uruchomieniu windy. Zapraszamy do korzystania z atrakcji naszego obiektu. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   #podolanka #woda #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Zuzanna Maślana - Halową Mistrzynią Polski!

Zuzanna Maślana zawodniczka Miejsko Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą 3kg podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, które odbyły się w dniu 14.02.2021 w Toruniu. Wynik 16,13m jest to najlepszy wynik na listach światowych w tej kategorii wiekowej w tym roku. Trener Mirosław Nisztor był bardzo zadowolony ze startu swojej zawodniczki: "Zwycięstwo Zuzi od początku nie było zagrożone. Następna zawodniczka przegrała z Zuzią o 1,5metra. Warto zaznaczyć, że w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorek we Włoszech, a minimum kwalifikacyjna do startu wynosi 15,20m. Więc Zuzia praktycznie ma duże szanse na start w tej imprezie. Celem Zuzi oraz moim to zdobycie medalu Mistrzostw Europy." "Oprócz Zuzi w Mistrzostwach Polski startowała również jej koleżanka klubowa Kornelia Kwiatkowska, która zajęła 12 (...) ... Więcej »

Otwieramy obiekty - nowe wytyczne!

Zgodnie z opublikowanym w dniu 11 lutego 2021 r. Rozporządzeniem informujemy, że dla wszystkich osób: Stadion Miejski im. B. Szymańskiego będzie czynny od 12 lutego, pływalnia Kobylanka będzie czynna od 13 lutego, korty tenisowe na Stadionie miejskim im. B. Szymańskiego będą czynne od 15 lutego, pływalnia Podolanka będzie czynna od 16 lutego. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom pływalnia Kobylanka będzie czynna w dniach: 13 lutego w godz. 6.00 - 22.00 (w godz. 08.00 - 14.00 rezerwacja torów przez kluby sportowe), 14 lutego w godz. 10.00 - 18.00. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #sporttomosir #mosirtosport #mosirplock     ... Więcej »

Bieganie na niezwariowanie - Sebastian Dymek

Sebastian Dymek –  związany ze sportem od ćwierć wieku (zawodnik, trener, bloger, konferansjer). Czy pandemia to czas, kiedy powinniśmy trenować, czy odpuścić przygotowania? Pandemia i czas obostrzeń to zdecydowanie dobry okres do biegania! I to z wielu powodów! Aktywność sportowa jest mocno ograniczona. Zamknięte są pływalnie, siłownie i wiele innych obiektów sportowych. Bieganie po raz kolejny pokazuje, że jest sportem demokratycznym, uniwersalnym i egalitarnym. Trudno komukolwiek zakazać całkowitego uprawiania biegania. W tym ciężkim okresie sugeruję jednak biegać w mniej uczęszczanych miejscach i unikać trenowania w dużych grupach. Musimy wspólnie, a za razem oddzielnie, przetrwać tą nietypową sytuację. Ludzie zostali zamknięci w dosłownym znaczeniu tego słowa. Bieganie może być dobrym sposobem na zadbanie o zdrowie psychiczne. Przeładowanie informacjami, czy to w pracy, czy to w (...) ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas