Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

CTR czynne krócej

Informujemy, że Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjne w dniu 20 września czynne będzie do godz. 16.00.   Sport i rekreacja - zdrowie i regeneracja!   #ctr #centrum #zdrowie #regeneracja #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Remont dolnego poziomu parkingu

Informujemy, że od dnia dzisiejszego przez najbliższe dwa tygodnie na parkingu dolnym odbywać się będzie remont. Prace remontowe będą odbywać się w godz. 8.00 - 17.00. Prosimy nie parkować samochodów w strefie remontowanej. MOSiR Płock nie odpowiada za ewentualne uszkodzenia pojazdów, które będą stały w pobliżu strefy remontowanej. ... Więcej »

Siłownia Arena - godziny otwarcia

Pamiętajcie, że od 1 września zmieniły się godziny pracy naszej Siłownia ARENA na następujące: poniedziałki - piątki w godz. 7.00-10.00 i 12.00-22.00, soboty i niedziele w godz. 9.00-19.00.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #silowniaarena #orlenarena #gym #siłownia #sport #trening #crossfit #fitness #raptoring #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport       ... Więcej »

Sobótka czynna do soboty

Informujemy, że dzień 31 sierpnia jest ostatnim dniem funkcjonowania Kąpieliska Sobótka. Do zobaczenia na pozostałych naszych obiektach! #orlenarena #silowniaarena #podolanka #jagiellonka #kobylanka #stadionmiejski  #kortytenisowe #salasportowa #mosir #sporttomosir #mosirtosport     ... Więcej »

Utrudnienia na obiektach

W związku z pracami związanymi z malowaniem bieżni, w dniach 30-31 sierpnia (piątek - sobota) bieżnia LA będzie wyłączona z użytkowania w godzinach otwarcia Stadionu Miejskiego. Natomiast w dniach 31.08.2019 r. - 03.09.2019 r.  nieczynna będzie Pływania Kobylanka. Za utrudnienia przepraszamy! #stadionmiejski #kobylanka #modernizacja #zmieniamysiędlaciebie #dbamyonaszeobiekty #mosirplock   ... Więcej »

Otwarcie Podolanki - 31 sierpnia!

Otwarcie Podolanki 31 sierpnia! Zakończyły się prace modernizacyjne na pływalni Podolanka, a w dniu 26 sierpnia 2019 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odebrał gotowy obiekt do użytku. W związku z tym z pływalni będziemy mogli skorzystać już od 31 sierpnia. W dniu otwarcia pływalni dzieci do 10 lat wejdą za darmo, natomiast pozostałe dzieci i młodzież uczące się do 25 roku życia, wejdą w cenie biletu wakacyjnego za godzinę korzystania z pływalni. Co więcej, dla pierwszych 50 dzieci przygotowaliśmy drobny upominek, który pomoże im w nurkowaniu pod wodą.   Zapraszamy wszystkich od godz. 14.00! #podolanka #modernizacja #nieckarekreacyjna #nowajakość #zmieniamysiędlaciebie #mosirplock       ... Więcej »

FULL BODY - nowe zajęcia sportowe!

Rozszerzamy ofertę zajęć w ramach naszej Siłowni Arena. Od 3 września zapraszamy na treningi FULL BODY BY Daniel Żołek. Ćwiczenia skierowane są dla wszystkich, a ich istotą jest ujędrnienie ciała i wysmuklenie sylwetki. Zajęcia odbywać się będą w ramach wejścia na Siłownię Arena we wtorki i czwartki w godz. 17.00 i 18.00.   Do zobaczenia na zajęciach! #siłowniaarena #orlenarena #fullbody #body #gym #fitness #sport #siłownia #danielżołek #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport   ... Więcej »

Wisła Youth Cup na Stadionie Miejskim

Informujemy, że w związku z turniejem piłki nożnej organizowanym przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock na naszym Stadionie Miejskim, zarówno bieżnia, jak i płyta boiska będą wyłączone z użytku od dzisiaj od godz. 14.00 do niedzieli do godz. 22.00 Zapraszamy do korzystania z naszego obiektu od poniedziałku   #stadionmiejski #turniej #piłkanożna #ssmwisłapłock #mosirplock ... Więcej »

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock sp z o.o. opróżnia magazyny.

MOSiR Płock postanawia sprzedać niektóre elementu mienia ruchomego. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej http://dane.plock.eu/bip//dane/upload/mosir/Ogloszenie_o_sprzedazy_09.08.2019.pdf Zapraszamy do składania ofert. ... Więcej »

Kąpielisko sobótka już czynne.

Kąpielisko sobótka ponownie czynne. W dniu dzisiejszym MOSiR Płock uzyskał pozytywną opinię sanepidu i ponownie uruchomił kąpielisko. Wszystkich serdecznie zapraszamy. ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86