Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas

AKTUALNOŚCI

Zuzanna Maślana Rekordzistką Polski i Mistrzynią Polski Juniorek Młodszych!

To co wydarzyło się 29 lipca 2021 na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych we Włocławku zasługuje na wydarzenie roku w historii płockiej lekkiej atletyki, a to za sprawą Zuzanny Maślanej. Niespełna 18 letnia Zuzia zostałą Mistrzynią Polski bijąc jednocześnie rekord Polski w pchnięciu kulą 3kg z wynikiem 17,50m. Poprzedni rekord należał do Mai Ślepowrońskiej i wynosił 17,41m i przetrwał 6 lat. Wynik Zuzi jest 2 wynikiem nam listach światowych i najlepszy w Europie w tej konkurencji. O wysokiej dyspozycji Zuzi potwierdziły środowe eliminacje, które wygrała z wynikiem 17,28m. Czwartkowy finał to popis umiejętności i wysokiej klasy zawodniczki, która zdeklasowała konkurentki o ponad 3 metry. Trenerem zawodniczki jest Mirosław Nisztor, który pracuje z Zuzią od 6 lat, a na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego (...) ... Więcej »

Brak ciepłej wody w ORLEN ARENIE

W związku z przeprowadzanymi pracami konserwatorskimi w elektrociepłowni PKN ORLEN, od 27.07 - do 31.07 na Hali ORLEN ARENA nie będzie ciepłej wody. Za utrudnienia przepraszamy ... Więcej »

Zuzanna Maślana na Mistrzostwach Europy juniorek U20

Bardzo dobre 5 miejsce w pchnięciu kulą 4kg zajęła Zuzanna Maślana na Mistrzostwach Europy Juniorek w lekkiej atletyce, które odbyły się 24.07.2021 w Tallinie (Estonia). Zuzanna jest zawodniczką Miejsko-Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Płock, a jej trenerem jest Mirosław Nisztor. Był to pierwszy start Zuzi w reprezentacji Polski, który potwierdził, że jest wielkim talentem sportowym. W zawodach startowało 30 zawodniczek, które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne po 15 osób. Do finału zakwalifikowało się 12 najlepszych zawodniczek, które rywalizowały o medale. W eliminacjach Zuzanna uzyskała 14,95m zajmując 5 miejsce. W finale Zuzia potwierdziła swoje nieprzeciętne zdolności uzyskując 14,97m co jej dało 5 miejsce w Mistrzostwach. Start w Mistrzostwach Europy z dwa lata starszymi zawodniczkami trzeba uznać za ogromny sukces, ponieważ Zuzia jest jeszcze juniorką młodszą (...) ... Więcej »

Podolanka ponownie otwarta

Informujemy, że pływalnia Podolanka została ponownie uruchomiona. Zapraszamy do korzystania z naszych atrakcji. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   #podolanka #woda #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Podolanka dziś nieczynna

Informujemy, że w wyniku nocnego zalania wodą opadową, nasza pływalnia Podolanka w dniu dzisiejszym jest nieczynna. Robimy wszystko, aby jak najszybciej ponownie uruchomić nasz obiekt. Jednocześnie informujemy, iż w związku z powyższym dziś pływalnia Jagiellonka będzie funkcjonowała do godziny 22.00 Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie!   #podolanka #jagiellonka #woda #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Jacuzzi nieczynne

Informujemy, iż z przyczyn technicznych jacuzzi na pływalni Podolanka jest nieczynne do odwołania. Zapraszamy do korzystania z pozostałych atrakcji naszego obiektu. Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #podolanka #woda #basen #jacuzzi #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Zapraszamy na Sobótkę!

  Dzięki poprawie jakości wody od dziś Kąpielisko Miejskie Sobótka jest ponownie czynne i pozostaje do Państwa dyspozycji. Sanepid przypomina na swoich stronach internetowych, że w przypadku obfitego zakwitu sinic obowiązuje absolutny zakaz wchodzenia do wody. Kąpiel w zanieczyszczonej sinicami wodzie może spowodować niekorzystne reakcje organizmu: od wysypki na skórze po zaczerwienienie spojówek. W przypadku połknięcia takiej wody mogą wystąpić dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym biegunka, wymioty i bóle brzucha.   ... Więcej »

Zamknięcie Kąpieliska Sobótka

Informujemy, że z uwagi na zakwit sinic, od dnia dzisiejszego (06.07.2021 r.) do odwołania, kąpiel na terenie Kąpieliska Miejskiego Sobótka w Płocku jest wzbroniona. W związku z zaobserwowaniem niepokojących zielonych smug na tafli wody, organizator kąpieliska wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Płocku podjął decyzję o jego zamknięciu. Do dyspozycji korzystających pozostawiamy wypożyczalnię sprzętu pływającego, boiska do gry w siatkówkę wraz z wypożyczalnią sprzętu sportowego. Uruchomienie kąpieliska nastąpi z chwilą poprawy jakości wody w zalewie. ... Więcej »

10 PDM - start zapisów!

W tym roku, w Płocku, w ramach 10. Półmaratonu Dwóch Mostów wracamy na starą trasę! W ramach wydarzenia odbędą się dwa biegi: bieg główny Półmaraton Dwóch Mostów na dystansie ok. 21 km, bieg towarzyszący 1/2 Dwóch Mostów na dystansie ok. 11 km. Regulamin oraz zapisy do biegów w ramach 10. Półmaratonu Dwóch Mostów. Do śledzenia wydarzeń oraz aktualności o naszych biegach zapraszamy na profil FB. Do zobaczenia na mecie! #półmaratondwóchmostów #półmaraton #gppłocka #grandpixpłocka #bieganie #biegi #biegiuliczne #biegiprzełajowe #sport #rekreacja #płock #mosirplock   ... Więcej »

Przerwa na Pływalni Kobylanka

Informujemy Państwa, iż pływalnia Kobylanka będzie nieczynna od 17.06.2021 r. do 01.09.2021 r. Równocześnie przypominamy, że już niebawem otworzymy nasze kąpielisko Sobótka.   Zakochaj się w sporcie i bądź aktywny fizycznie! #kobylanka #pływanie #basen #mosirplock #sporttomosir #mosirtosport ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas