Napisz do nas
biuro@mosirplock.pl

Zadzwoń do nas
24 367 26 86

AKTUALNOŚCI

Udogodnienie dla osób niepełnosprawnych

Od tego roku osoby niepełnosprawne mogą korzystać z obiektów MOSiR Płock na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej oraz jak dotąd, karnetu wydanego przez Zarząd Spółki. Dzięki zmianie osoby nie muszą oczekiwać na wyrobienie karnetu i będą mogły korzystać z samej legitymacji. Obowiązek wyrabiania karnetów nadal obowiązuje osoby niepełnosprawne, które chcą korzystać z obiektów wraz z opiekunem. W celu wyrobienia karnetu niezbędne jest przedłożenie orzeczenia o niepełnosprawności. Przypominamy!  Osoby niepełnosprawne mogą korzystać w cenie 1,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę z następujących obiektów MOSiR Płock: Pływalnia Podolanka, Pływalnia Jagiellonka, Pływalnia Kobylanka oraz Stadion Miejski (dotyczy kortów w sezonie letnim). Natomiast na Siłowni Arena cena wynosi 1,00 zł za jedno wejście lub 40,00 zł za karnet miesięczny. ... Więcej »

Zapraszamy na kurs Piękna i bezpieczna II edycja

Tematem przewodnim kursu będą napady i rabunki. W tej edycji skupimy się na skutecznych obronach przed agresorami, którzy atakują i szantażują z użyciem niebezpiecznych narzędzi, takich jak nóż, pałka czy broń krótka, próbując obrabować swoja ofiarę. W ramach cyklu odbędą się 3 moduły: -  Aerofight -  Krav maga Global -  Flex Moduły Piękna i bezpieczna - 3 moduły Piękna i bezpieczna to kurs samoobrony dla kobiet składający się z 8 zajęć po 1,5h. Zajęcia odbywać się będą w ORLEN ARENIE w każdy wtorek o godz. 19:15. Pierwsze zajęcia odbędą się 27 lutego 2018 roku. Cena całego kursu to 49,00 zł Uczestniczki będą objęte ubezpieczeniem OC, ubezpieczenie NW dokonują we własnym zakresie. W celu zapisania się na kurs należy wysłać maila na adres tomasz.marciniak@mosirplock.pl w tytule Piękna i bezpieczna, imię i nazwisko (...) ... Więcej »

Centrum Terapeutyczno - Rehabilitacyjne zaprasza ...

Zadbaj o swoją formę i wygląd w centrum MOSiR Płock Jeżeli jesteś osobą aktywną, nie masz czasu na stanie w kolejkach i cenisz sobie wysoką jakość usług zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego MOSiR Płock. Centrum oferuje świadczenia zdrowotne w zakresie: - fizykoterapii, - hydroterapii, - kinezyterapii, - masażu leczniczego. W centrum można skorzystać z nowoczesnego sprzętu oraz szerokiej gamy zabiegów m.in.: kąpieli wirowej, laseroterapii, jonoforezy, prądów leczniczych czy kriostymulacji. MOSiR Płock jako jedyna firma w mieście posiada komorę hiperbaryczną oraz grotę solną. Terapia tlenem jest skuteczna w leczeniu różnych schorzeń m.in.: cukrzycy, autyzmu, chorób układu krążenia, anemii, migren i wielu innych. Udowodnione są pozytywne właściwości tlenoterapii w medycynie sportowej, estetycznej oraz dermatologii. Zapraszamy całe rodziny do korzystania z groty solnej, która posiada wskazania (...) ... Więcej »

Wielki finał PLAS

Już w najbliższa niedzielę 18 lutego w ORLEN ARENIE odbędzie się wielki finał Płockiej Ligi Amatorów Siatkówki. Gry zaczynają się o 15, około godz. 16.30 - mecz o 3 miejsce, po nim zapraszamy na konkursy , a wielki finał Albatros - Siatkarz ok. godz. 18.30 po meczu nastąpi dekoracja i uroczyste zakonczenie 1 edycji PLAS. Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Wstęp na trybuny jest bezpłatny. ... Więcej »

XIII Płocka Liga Piłkarska w zmienionej formule

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock sp. z o.o. zaprasza chętne zespoły do udziału w turnieju, który odbędzie się 10 marca 2018 roku w hali ORLEN ARENY. W turnieju wystąpi 10 zespołów, o udziale w turnieju zdecyduje kolejność zgłoszeń. Oferta skierowana jest do firm, stowarzyszeń oraz drużyn nieformalnych. W celu zgłoszenia drużyny do rozgrywek należy czytelnie wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz podać osobę kontaktową (kierownik drużyny) i przesłać mailem na adres tomasz.marciniak@mosirplock.pl do 16 lutego 2018 roku. Losowanie turnieju odbędzie się 20 lutego 2018 roku o godz. 14.00 w ORLEN ARENIE w sali konferencyjnej.  Regulamin PLP  Formularz zgłoszeniowy Zapraszamy do udziału! ... Więcej »

Kobylanka nieczynna

Uprzejmie informujemy, że w dniach 13 i 14 lutego 2018 roku pływalnia Kobylanka będzie nieczynna. ... Więcej »

Przegląd komory hiperbarycznej

Z powodu przeglądów technicznych komory hiperbarycznej - Centrum Tlenoterapii od dnia 5.02. do dnia 14.02.2018 r. jest nieczynne. ... Więcej »

Awaria jacuzzi

W związku z awarią jacuzzi na Pływalni Podolanka pozostanie ono nieczynne do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia. ... Więcej »

Zakładowe Organizacje Związkowe i Zarząd MOSiR Płock Sp. z o.o. podpisały Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy

Dzisiaj w ORLEN ARENIE podpisany został przez: Zarząd MOSiR Płock Sp. z o.o., ZOZ NSZZ Solidarność przy MOSiR Płock oraz OPZZ przy MOSiR Płock Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock. ZUZP został przygotowany i wynegocjowany w rekordowo krótkim czasie, bo zaledwie w ciągu 12 miesięcy. Wśród najważniejszych zapisów ZUZP należy wymienić: - gwarancję wynagrodzenia poprzez włączenie do pensji zasadniczej wszystkich dodatków m.in.: stażowego, funkcyjnego, premii regulaminowej, - dodatkową gwarancję zatrudnienia przedłużona do końca 2020 roku (Umowa Społeczna dawała gwarancję zatrudnienia do końca 2019 roku), - nowy, prosty system wynagradzania oparty na płacy zasadniczej i premii uznaniowej. Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy został wysłany do Państwowej Inspekcji Pracy i wejdzie w życie z pierwszym dniem kwartału następującego po rejestracji. ... Więcej »

Ogłoszenie o naborze do pracy na stanowisko ratownika wodnego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko ratownik wodny. Wymagania: - posiadanie uprawnień do wykonywania ratownictwa wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydanym na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. (Dz. U. poz. 747) lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia na ratownika wodnego, - aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika, - potwierdzenie członkostwa lub zatrudnienia w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego, - posiadanie innych kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym, - wykształcenie średnie, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, - dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność, sumienność. Dokumenty składające się z listu motywacyjnego oraz CV należy składać w Biurze Zarządu MOSiR Płock Sp. z o.o. (...) ... Więcej »

Vision eyeglass

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zadzwoń do nas 24 367 26 86